sim
geberit produkcja
Wiadomości Korfball Liga Seniorów w Korfballu

Liga Seniorów w Korfballu

09-12-2013 08:31 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,088 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Liga Seniorów w Korfballu
Foto:
Po rocznej przerwie nasi korfballiści zainaugurowali rozgrywki ligi seniorów. Pierwsze mecze zawodnicy Maratończyka rozegrali w miniony weekend w kolskiej hali MOSiR. Przeciwnikiem kolan był zespół aktualnego mistrza Polski AZS BALLUF Wrocław.
. Już pierwszy (sobotni) mecz pokazał, że z młodym kolskim zespołem będą musiały się liczyć najsilniejsze polskie zespoły seniorskie. Co prawda w pierwszym meczu kolanom nie udało się wygrać ale stworzyli doskonałe sportowe widowisko, prowadzili nawet do przerwy 10 : 8 by ulec ostatecznie doświadczonemu zespołowi z Wrocławia 16 : 19.

Czego nie udało się dokonać w sobotę świetnie udało się w niedzielnym meczy w którym zawodniczy Maratończyka MOSiR Koło prowadzili niemal od samego początku meczu. Końcowy wynik spotkania 21 : 19 (do przerwy 12 :9). Tak więc pierwszy ligowy dwumecz zakończył się sprawieliwym podziałem ligowych punktów.

„Świetne mecze w wykonaniu obu zespołów. Mnie szczególnie cieszy fakt, że mamy w Kole liczną grupę kibiców co było szczególnie widać na sobotnim spotkaniu – serdecznie dziękujemy za doping. Cieszy nas zwycięstwo na zespołem mistrza Polski choć z drugiej strony trochę żal sobotniej porażki, było naprawdę blisko. Mam nadzieję, że w tym sezonie dostarczymy jeszcze wielu sportowych wrażeń naszym kibicom. Już dzisiaj zapraszamy na nasze kolejne mecze do hali MOSiR-u 1-2.02.2014 z AZS AWF Biała Podlaska.” – powiedział trener Waldemar Pietrzak

Skład Maratończyka MOSiR (w nawiasie liczba zdobytych punktów): Kamil Musialiński (8), Mateusz Pawłowski (8), Kacper Nowak (6), Magdalena Kaczmarek (4), Agnieszka Pietrzak (3), Edyta Pawlak (3), Ilona Goryszewska (2), Klaudia Łojewska (1), Klaudia Majchrzak (1), Artur Smolarkiewicz (1), Norbert Nowak (1), Igor Pawlak.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Alii 09-12-2013 10:08
Brawo dla zespołu i trenera !
| Zgłoś do usunięcia