sim
mycenter
Wiadomości Korfball Turniej korfballu w Konstancinie [FOTO]

Turniej korfballu w Konstancinie [FOTO]

16-12-2013 09:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,128 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Turniej korfballu w Konstancinie [FOTO]
Foto:
W minioną sobotę w Konstancinie odbył się Ogólnopolski Turniej Korfballu w kategorii juniorów młodszych. W zawodach wzięło udział osiem zespołów z Warszawy, Bydgoszczy, Słupi, Konstancina, Wesołej, Sulejówka i Koła.
wietnie w turnieju zaprezentowali się młodzi korfballiści działającego przy Zespole Szkół Nr 1 w Kole UKS Maratończyk, którzy zajęli drugie miejsce. Pokonali kolejno: Metę Bydgoszcz 6:2, AKK Warszawa 8:0, UKS Sulejówek 8:3, w półfinale Cirkus Konstancin 4:2. Niestety w finale turnieju ulegli doświadczonemu zespołowi Olymipc Słupia (aktualny wicemistrz Polski) 0 ; 5.
„Jestem bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników. Ubiegły sezon nie był dla nas udany – zajęliśmy w Mistrzostwach Polski w tej kategorii wiekowej dopiero piąte miejsce. Wyniki turnieju w Konstancinie wskazują, że po rocznej przerwie znowu będziemy liczyć się w walce o medale. Niemal cały turniej byliśmy zespołem bardzo skuteczny, niestety tej skuteczności zabrakło w meczu finałowym, nie wykorzystywaliśmy nie tylko sytuacji z gry ale również trzech rzutów karnych. No cóż to jest sport i takie mecze również się zdarzają, mam nadzieję, że w następnym turnieju będziemy mieli okazję zrewanżować się zespołowi ze Słupi” – powiedział trener kolskiego Maratończyka Waldemar Pietrzak.
Skład Maratończyka Koło: Martyna Sowińska, Sandra Stasiak, Laura Grochowska, Paulina Lubańska, Paulina Szurgot, Klaudia Sobieraj, Barbara Kujawa, Kamil Goss, Marek Szałek, Kamil Kubiak, Szymon Ogrodowczyk, Adam Łaszkiewicz, Konrad Urbański, Dominik Kowalski.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!