sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Powiat Kolski Zakończenie projektu w świątecznej atmosferze

Zakończenie projektu w świątecznej atmosferze

18-12-2013 08:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,101 | Komentarzy: 0
Zakończenie projektu w świątecznej atmosferze
Foto:
zacisze
16 grudnia odbyło się kolejne spotkanie zamykające w powiecie kolskim projekt "Między nami seniorami" organizowany w lokalnych partnerstwach z Towarzystwem Samorządowym przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. Projekt był realizowany od lipca do października 2013 roku, a został dofinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Aktywizacji Społecznej Osób Starszych (ASOS) na lata 2012 - 2013.
Tym razem uroczystość odbyła się w gospodarstwie agroturystycznym „Końska Zagroda” w Bierzwiennej Krótkiej, gdzie w trakcie trwania projektu spotykała się kłodawska grupa seniorów.
W spotkaniu uczestniczył senator Ireneusz Niewiarowski - prezes KSS oraz zaproszeni goście, którym organizatorzy podziękowali za okazałą pomoc w realizacji projektowych zadań na terenie gminy Kłodawa.

Spotkanie przebiegało w miłej przedświątecznej atmosferze a wszyscy uczestnicy z rąk senatora Niewiarowskiego i Ewy Okońskiej - Borzuchowskiej - gminnej koordynator projektu otrzymali certyfikaty potwierdzające jego ukończenie, materiały multimedialne dokumentujące realizację projektu oraz publikację zawierającą informacje na temat zagrożeń w społeczeństwie dla osób starszych oraz ich aktywizacji społecznej, a także aktywności fizycznej i diety seniorów

Towarzystwo Samorządowe
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!