sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Bezpieczne Walentynki 2014

Bezpieczne Walentynki 2014

28-01-2014 10:05 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,424 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Bezpieczne Walentynki 2014
Foto:
W dniu 23 stycznia 2014 roku podczas akcji poboru krwi zorganizowanej przez Zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża w Kole w godzinach od 8.00 do 12.00 w Domu Parafialnym przy Kościele Podwyższenia Świętego Krzyża odbyła się akcja informacyjno- edukacyjna pod nazwą: „ Bezpieczne Walentynki 2014.”
Działania oświatowo - zdrowotne zostały przeprowadzone przez pracownika OZ i PZ Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kole. Osoby, które przyszły w tym dniu oddać krew otrzymały materiały informacyjno- edukacyjne w postaci ulotek, broszur oraz zakładek do książek dotyczących profilaktyki HIV/AIDS. Podczas kampanii rozdano 117 sztuk materiałów edukacyjnych. Tegoroczne działania odbyły się wcześniej ponieważ akcje krwiodawstwa cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a z profilaktyką HIV/AIDS chcieliśmy trafić do jak największej grupy osób. Następny pobór krwi zorganizowany przez Zarząd Polskiego Czerwonego Krzyża planowany jest na 24 marca w Liceum Ogólnokształcącym w Kole .

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kole informuje również, że w pionie oświaty zdrowotnej i promocji zdrowia powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej możesz zapoznać się z bezpłatnymi materiałami dotyczącymi profilaktyki HIV/AIDS.

Przygotowała: Asystent oświaty zdrowotnej i Promocji Zdrowia

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Malinowy 28-01-2014 10:54
Następna akcja zbiórki krwi organizowana jest 15 lutego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na ulicy Szkolnej w godzinach 9,00-13,00. Serdecznie zapraszamy :)
| Zgłoś do usunięcia