sim

Wiadomości Powiat Kolski Szkolenie z zakresu ochrony środowiska

Szkolenie z zakresu ochrony środowiska

28-01-2014 13:13 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,232 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Szkolenie z zakresu ochrony środowiska
Foto:
zacisze
Wieńczysław Oblizajek - Starosta Kolski oraz Mariola Górniak - Dyrektor Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w szkoleniu dotyczącym problematyki ochrony środowiska, które odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kole przy ul. Sienkiewicza 21/23 w dniu 06 lutego 2014 r. od godz. 10.00 w sali 102. Na szkoleniu tym obecni będą przedstawiciele Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.
Celem szkolenia będzie przedstawienie obowiązków i wymagań w zakresie ochrony środowiska, jakie muszą być spełnione przez przedsiębiorców w związku z prowadzoną działalnością, w szczególności:
- opłaty za korzystanie ze środowiska z tytułu wprowadzania gazów i pyłów do powietrza, poboru wód, wprowadzania ścieków do wód lub do ziemi i składowania odpadów,
- sprawozdawczość z zakresu gospodarowania odpadami, wprowadzone zmiany.

Podczas szkolenia zostaną omówione najnowsze regulacje prawne w zakresie ochrony środowiska, a także ich interpretacje. Uczestnicy będą mieli szansę wzięcia udziału w warsztatach, pozwalających na zdobycie umiejętności samodzielnego sporządzania wykazu zawierającego informacje i dane o zakresie korzystanie ze środowiska oraz o wysokości należnych opłat, a także właściwego naliczania opłat.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie problemów i pytań na adres Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Kole:

ul. Sienkiewicza 21/23
62-600 Koło
tel. 63 26 17 818
fax. 63 27 25 825
e-mail os@starostwokolskie.pl
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!