sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Na sygnale Jeden ukradł, a drugi oddał

Jeden ukradł, a drugi oddał

10-05-2010 13:22 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,068 | Komentarzy: 0
Jeden ukradł, a drugi oddał
Foto:
zacisze
Krótko cieszył się łupem, pewien 42 mężczyzna, który w piątkowe wieczór przy ul. Kolejowej ukradł pozostawiony na klatce schodowej rower. Następnego dnia jego kompan odprowadził warty 500 zł. jednoślad właścicielowi.
W piątek kilka minut po godzinie 19.00 dyżurny kolskiej komendy przyjął informację, że z klatki schodowej jednego z bloków przy ul. Kolejowej w Kole zniknął warty 500 zł. rower. Dokładny opis mężczyzn, których świadkowie widzieli w tamtej okolicy przekazany policyjnym patrolom, przyczynił się do tego że w niespełna kilkadziesiąt minut podejrzewani o kradzież byli już w rękach mundurowych. Mężczyźni w wieku 42 i 37 lat, wprawdzie nie mieli przy sobie jednośladu, ale ich pokrętne tłumaczenie oraz stan nietrzeźwości spowodował, że noc spędzili w policyjnym areszcie.

Następnego dnia wstępnie ustalono, że za kradzieżą może stać starszy z zatrzymanych, tym bardziej że już wcześniej popełniał podobne przestępstwa. Po wytrzeźwieniu i przesłuchaniu młodszy z zatrzymanych został zwolniony. Zanim policjanci zakończyli czynności wobec starszego, do dyżurnego zadzwoniła osoba, której skradziono jednoślad i poinformowała, że rower został odprowadzony przez wypuszczonego wcześniej 37 latka. Według jego relacji znalazł go porzuconego za jakimiś garażami.

Rower wprawdzie się znalazł ale sprawa jego kradzieży musi zostać do końca wyjaśniona dlatego jej finał odbędzie się w sądzie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!