Przegrana GKS-u

Autor: 10 Maj 2010 przeczytasz w ok. 2 min.
©
3,206 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

W dniu 8 maja na stadionie w Babiaku odbyło się spotkanie miejscowego GKS z drużyną Grom Malanów. Od samego początku spotkania piłkarze z Babiaka objęli inicjatywę. Pierwszą okazję piłkarze gospodarzy mieli po rzucie rożnym wykonywanym przez Grzegorza Krzyżanowicza. Do piłki najwyżej wyskoczył Maciej Lewandowski,ale piłka przeszła obok słupka. W około 7 minucie spotkania podanie Cezarego Sujewicza wykorzystał Grzegorz Krzyżanowicz, który podciął piłkę i dał prowadzenie gospodarzom. Kilka minut później po zagraniu Mateusza Trzmielewskiego w pole karne i słabym wybiciu gości do piłki dochodzi Grzegorz Krzyżanowicz ,który zdobywa drugą bramkę.Później Grom ma rzut wolny na 25 metrze. Piłka trafia jednak w poprzeczkę.

0
3,206 razy
Przed zakończeniem pierwszej połowy goście zdobywają bramkę. Piłkarz gości okiwał Tomasza Świtalskiego oraz Mariusza Piaseckiego strzał jednak broni golkiper gospodarzy,ale piłka spada wprost pod nogi napastnika Malanowa, który nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce. W tym momencie goście zaczynają dominować na boisku.

Druga połowa zaczyna się od ataków gości. Długo nie trzeba było czekać,a Grom doprowadza do remisu. Daleka piłka w kierunku bramki Babiaka , zgranie głową napastnika Gromu i kolejny zawodnik posyłka piłkę pod poprzeczkę. 20 minut później losy są już przesądzone. Grom wygrywa 3:2. Zagranie z boku na piaty metr, zawahanie bramkarza gospodarzy,lekkie dogranie do drugiego napastnika i przegrywamy. Po tej bramce doskonałą okazje po zagraniu Mateusza Trzmielewskiego miał Zbigniew Nitecki,ale z metra nie mógł umieścić piłki w siatce gości.

Grom wywozi 3pkt z Babiaka i jego awans można powiedzieć jest już przesądzony.

GKS NAŁĘCZ BABIAK- Grom Malanów 2:3 (2:1)

Bramki dla GKS NAŁĘCZ BABIAK zdobyli:
7' Grzegorz Krzyżanowicz
18' Grzegorz Krzyżanowicz