sim

Wiadomości Korfball Kolejne zwycięstwa Maratończyka

Kolejne zwycięstwa Maratończyka

18-02-2014 09:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,600 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Kolejne zwycięstwa Maratończyka
Foto:
Pracowicie drugi tydzień ferii zimowych spędzili korfballiści Maratończyka MOSiR Koło. Od poniedziałku do piątku trenowali solidnie na hali kolskiego MOSiR-u, a w sobotę wyjechali do Warszawy aby rozegrać dwa kolejne mecze w lidze seniorów.
Nasi zawodnicy kontynuują dobrą passę. W miniony weekend odnieśli dwa kolejne dwa zwycięstwa ligowe, tym cenniejsze, że odniesione na wyjeździe. Pokonali w Warszawie stołeczny AZS WUM 22 : 11 i 20 : 11. Oba mecze przebiegały niemal w identyczny sposób, przewaga kolan nie podlegała dyskusji od początku do końca meczy. Nasi zawodnicy popisywali się skutecznością rzutową i doskonałą grą w obronie. Zwycięstwa pozwoliły Maratończykom zrównać się punktami z drugim zespołem w tabeli – AZS Wrocław.
Przed kolanami dwa kolejne trudne wyjazdowe dwumecze: 8-9 marca w Warszawie zmierzą się z zespołem AKK AWF Warszawa a 15-16 marca we Wrocławiu z miejscowym AZS – em.

„Cieszą kolejne ligowe zwycięstwa ale chyba bardziej sama postawa zawodników. Jesteśmy specyficznym zespołem, złożonym niemal wyłącznie z zawodników kadry młodzieżowej przygotowującej się do lipcowych Mistrzostw Europy w Czechach. Zgrupowania i mecze ligowe mają nam pozwolić jak najlepiej przygotować się do tej imprezy.” – powiedział Waldemar Pietrzak trener kolan.

Skład zespołu Maratończyk MOSiR Koło: Agnieszka Pietrzak, Ilona Goryszewska, Magdalena Kaczmarek, Klaudia Majchrzak, Paulina Sarniak, Laura Grochowska, Norbert Nowak, Kamil Musialiński, Kacper Nowak, Mateusz Pawłowski, Artur Smolarkiewicz, Igor Pawlak.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!