sim
bricomarche
Wiadomości Sport Ubywa drużyn w IV lidze

Ubywa drużyn w IV lidze

11-03-2014 07:55 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,825 | Komentarzy: 2
Jubiler Euro Koło
Ubywa drużyn w IV lidze
Foto:
Po Jarocie II Jarocin która wycofała się z rozgrywek kolejnym zespołem który nie zagra w IV lidze będzie Płomyk Koźminiec. Tak więc póki co, IV liga grupy południowej będzie liczyła 14 zespołów Olimpia Koło rozegrała 3 mecze kontrolne z których 1 wygrała, 1 przegrała i jeden zremisowała.
22 lutego na sztucznej nawierzchni w Uniejowie nasza drużyna rozegrała kolejny mecz kontrolny tym razem z liderem konińskiej klasy okręgowej Kasztelanią Brudzew. Po niezłym spotkaniu w wykonaniu obu drużyn mecz zakończył się zwycięstwem Olimpii 2:1. Bramki strzelili : Mariusz Nieznalski i Łukasz Sikorski.

Tydzień później olimpijczycy rozegrali kolejne spotkanie tym razem w Tuliszkowie z tamtejszą Tulisią. Pomimo, iż na tym meczu trener Tomasz Mikusik nie miał do dyspozycji kilku podstawowych zawodników, nasza drużyna zaprezentowała się z niezłej strony a, całe spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla Olimpii w 60 minucie strzelił Piotr Marańda.

Kolejne spotkanie Olimpia rozegrała w dzień kobiet 8 marca w samo południe z Dąbroczanką Pępowo. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 4:5. Było to niezwykle emocjonujące spotkanie w którym dominowały liczne akcje ofensywne czego efektem było strzelenie aż 9 bramek w całym spotkaniu. Bramki dla nas strzelali: Kawka 3 bramki i Powietrzyński Paweł 1. Za tydzień o godzinie 11:00 nasza drużyna zmierzy się z górnikami w Kłodawie, a 22 marca w sobotę o godz. 13:00 zagramy u siebie ostatni mecz kontrolny z Termami Uniejów.

Ze względu, iż z rozgrywek wycofał się Płomyk Koźminiec inauguracja rozgrywek dla naszej drużyny przesunie się o tydzień i pierwszy mecz ligowy zostanie rozegrany w Kole z LKS Ślesin w sobotę 29 marca o godzinie 15:00 na który zarząd klubu już dziś serdecznie zaprasza.

–Ze względu na liczne kontuzje trener Mikusik nie mógł sprawdzić w tych spotkaniach wszystkich zawodników, dlatego do końca nie jest jeszcze jasne na co stać ten młody zespół , ale jestem pewien, że w meczach związkowych pokażą tzw. lwi pazur i udowodnią na co ich stać – powiedział – Jarek Kawka po meczu z Dąbroczanką.

Olimpia zagrała w składzie: Suliński, Wiśniewski, Urbaniak, Powietrzyński Miłosz, Rutkowski Piotr, Mikusik, Szczesiak, Nieznalski, Powietrzyński Paweł, Marańda, Kawka. Grali również: Chojnacki, Cieślak, Szymański, Brudnicki, Sikorski i Kotkowski.

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
Maciek 14-03-2014 15:59
Masz rację przyjacielu.
| Zgłoś do usunięcia
Olimpia 11-03-2014 08:58
Bez sensu ta informacja. Jarota II Jarocin i Płomyk Koźminiec to jedna i ta sama drużyna. Obie połączyły się przed sezonem i występowały razem jako Jarota II, która rozgrywała mecze w Koźmińcu. Czyli właśnie ta drużyna się wycofała i tylko ta. W IV lidze ciągle jest 15 drużyn... Poprawcie to, bo wstyd.
| Zgłoś do usunięcia