sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Sport Mistrzostwa Powiatu w Plażówkę

Mistrzostwa Powiatu w Plażówkę

12-05-2010 18:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,924 | Komentarzy: 0
Mistrzostwa Powiatu w Plażówkę
Foto:
zacisze
W środę 12 maja 2010 roku na boisku znajdującym się przy Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Kole, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w piłce siatkowej plażowej chłopców. W tegorocznej edycji zawodów, które już po raz kolejny zostały zorganizowane dzięki uprzejmości „Ogólniaka”, wzięli udział reprezentanci kolskich szkół ponadgimnazjalnych – Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Technicznych oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych.
Bezkonkurencyjna okazała się dwójka Łukasz Porosa – Jakub Fiwek (LO Koło), która wygrała wszystkie spotkania ze swoimi przeciwnikami, pokonując każdą z par 2:0. W meczu finałowym podejmowali oni drużynę Adama Lewandowskiego oraz Emila Banasiaka (LO Koło). Trzecie miejsce zajął duet Marcin Brudnicki – Rafał Nykiel (ZST Koło) pokonując 2:0 przedstawicieli „Ekonomika” – Jarosława Świdra oraz Michała Nowakowskiego.

Mistrzowie Powiatu Kolskiego – Łukasz Porosa i Jakub Fiwek wraz z laureatami 3 i 4 miejsca, zapewnili sobie awans na zawody rejonowe, które odbędą się 26 maja w Turku.
Życzymy powodzenia!

Źródło: LO Koło
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!