sim
geberit produkcja
Wiadomości Kultura i rozrywka Radny Jakubowski walczy o majówkę

Radny Jakubowski walczy o majówkę

26-03-2014 19:07 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,850 | Komentarzy: 4
Jubiler Euro Koło
Radny Jakubowski walczy o majówkę
Foto:
Jak co miesiąc sesja rady miasta to źródło wielu tematów. W tym miesiącu takowych artykułów również powstanie wiele. Zaczynamy od rozrywki, czyli imprezy plenerowe dla mieszkańców. Na panel dyskusji trafił wniosek radnego z Kaliskiego Przedmieścia, Jerzego Jakubowskiego dotyczący organizacji w tym roku majówki w parku.
Jeszcze kilka lat temu park na kaliskim był miejscem gdzie często organizowane były imprezy "pod chmurką", jednak obecnie ta część miasta zupełnie wymiera jeśli chodzi o wydarzenia rozrywkowo-kulturalne. Radny Jakubowski chce to zmienić. Podczas dzisiejszej sesji wnioskował o organizację majówki, która miałaby się odbyć 3go maja tego roku.

W dyskusję włączył się radny Mandziewski, który pokazywał swoje pismo, również o organizację tej samej imprezy, tego samego terminu. W jego propozycji znajdowała się majówka, podczas której mogłyby się zaprezentować lokalne zespoły.

Czy władze miasta wrócą do tradycji organizowania majówek w parku na Kaliskim Przedmieściu? Czekamy teraz na ruch ze strony władz.

Co o tym pomyśle sądzą nasi czytelnicy? Czekamy na komentarze.

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (4)
yorguś 01-04-2014 08:06
oczywiscie że wrócą .. ROK WYBORCZY ,władze organizując taka imprezę plenerową zawsze moga powiedzeć że to dla ludu ...można przeprowadzic kampanię przedwyborczą ,jakiś gadżety porozdawć itp... niech lud sie cieszy troską władz chociby to byloraz w roku
| Zgłoś do usunięcia
zolw 28-03-2014 10:44
Pewnie, że tak ! Majówka w parku to były czasy ! Trzeba ożywić to starzejące się miasto !!!
| Zgłoś do usunięcia
Majówka 27-03-2014 08:42
Popieram Jakubowskiego, chłopina ma rację
| Zgłoś do usunięcia
Niki 26-03-2014 19:41
OOO!!! Jakubowski obudził się ze snu. Fajnie, że chce ożywić Kaliskie Przedmieście, po tylu latach ciszy... Jednak Panie Jakubowski powinien Pan zadziałać przy wydawaniu z budżetu pieniędzy na rozwój Kaliskiego Przedmieścia. Jeszcze sporo ulic czeka na asfalt lub kostkę oraz oświetlenie. Na razie nie wystarczy, że Pan przyjdzie do mojego domu z "informacją", abym na Pana zagłosował.
| Zgłoś do usunięcia