sim
marzena pilarska
Wiadomości Na sygnale Zatrzymany poszukiwany!

Zatrzymany poszukiwany!

13-05-2010 10:14 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,050 | Komentarzy: 0
Zatrzymany poszukiwany!
Foto:
zacisze
Wczoraj kryminalni z Koła zatrzymali 26 – latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna od ponad roku ukrywał się w różnych miastach na terenie kraju a nawet w Holandii.
Jak ustalili policjanci, mężczyzna, wiedząc, że jest poszukiwany przez Policję, ukrywał się i ciągle zmieniał miejsca pobytu na terenie kraju, przez pewien czas mieszkał nawet w Holandii. W ostatnim czasie przebywał w Warszawie oraz w okolicach Koła.

Listy gończe za 26-latkiem wystawione były przez Sąd Okręgowy w Kaliszu oraz Rejonowy w Kole, pozostawał także w zainteresowaniu kaliskiej Prokuratury. Mężczyzna w grudniu 2008 roku miał wrócić do więzienia po przerwie w odbywaniu kary. Za włamania i kradzieże był skazany na kilka lat, w tym czasie toczyły się wobec niego jeszcze inne postępowania.

Kryminalni z Koła namierzyli 26 – latka w Kole. Z ustaleń wynikało, że będzie w domu jego konkubiny. Zorganizowano zasadzkę, kiedy policjanci zapukali do drzwi mieszkania mężczyzna wybijając szybę własnym ciałem, wyskoczył przez zamknięte okno, zanim jednak zdążył się podnieść na jego dłoniach były już kajdanki. Przed powrotem do zakładu karnego 26 – latek usłyszy jeszcze zarzuty 7 włamań do domków na ogrodach działkowych w Kole. Włamania te maiły miejsce w nocy z 7 na 8 marca br. wówczas niespełna kilka godzin po kradzieży policjanci odzyskali cały łup, był ukryty na terenie posesji konkubiny, na której wczoraj został zatrzymany. Kolejne przestępstwa obciążą jego konto i zapewne zwiększą czas przebywania w więzieniu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!