sim
marzena pilarska
Wiadomości Sport Karolina otrzymała nagrodę od Rady [V]

Karolina otrzymała nagrodę od Rady [V]

27-03-2014 07:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,243 | Komentarzy: 5
Tomasz Nowak
Karolina otrzymała nagrodę od Rady [V]
Foto:
zacisze
Wręczając nagrodę, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu - Mariusz Hanefeld powiedział: "Wśród komisji nie było dyskusji, decyzja została podjęta jednogłośnie". Na wczorajszej sesji radni wręczyli nagrodę finansową w wysokości 4000 złotych Karolinie Graczyk.
Karolina to jedna z niewielu w Polsce tak utalentowanych pięściarek. Jak sama powiedziała - postara się wystartować na Olimpiadzie w Rio. Gdyby doszło do walki o medale to byłoby to jedyne, tak wyjątkowe wydarzenie dla naszego miasta.

Karolinie od samego początku jej kariery gorąco kibicujemy, teraz pozostaje tylko życzyć złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich.Video: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
Do zax 27-03-2014 12:14
Czlowieku czego ty tu nie rozumiesz? Przeczepiles sie jak rzep psiego ogonq. To logiczne- gdyby rada nie zaproponowala nagrody dla karoliny to by ona jej nie dostala. Burmistrz tylko dal podpis
| Zgłoś do usunięcia
zax 27-03-2014 11:20
ludzie czy wy myślicie jak coś piszecie: burmistrz podpisał owy wniosek o nagrodę. Co to jest - to burmistrz składał wniosek o nagrodę dla Pani Karoliny czy jak, bo ja już nic z tego nie rozumiem. Zgodnie z uchwałą o przynawaniu nagród sportowcom wniosek o nagrodę może złożyć związek sportowy.
| Zgłoś do usunięcia
redakcja 27-03-2014 11:03
Propozycję do nagrody na ręce Burmistrza przekazała wspomniana w artykule komisja. Burmistrz podpisał owy wniosek o nagrodę.
| Zgłoś do usunięcia
zax 27-03-2014 10:59
Kolejne kłamstwo tego portalu. Na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Kole pod datą 18 marca jest informacja o przyznanych nagrodach za osiągnięte wyniki sportowe. Można w niej przeczytać: Burmistrz Miasta Koła, po uprzednim zapoznaniu się z opinią Komisji Oswiaty, KUltury i Sportu Rady Miejskiej przyznał Pani Karolinie Graczyk nagrodę za osiągnięte wyniki sportowe. To w końcu kto tą nagrodę przyznał Rada czy Burmistrz ?
| Zgłoś do usunięcia
Janusz 27-03-2014 08:56
Brawo! Koło jest dumne z takiego sportowca! Życzę złotego medalu!
| Zgłoś do usunięcia