sim
bricomarche
Wiadomości Korfball Nie dali dojść do słowa przeciwnikom

Nie dali dojść do słowa przeciwnikom

14-04-2014 08:10 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,054 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
Nie dali dojść do słowa przeciwnikom
Foto:
zacisze
Dwa cenne zwycięstwa odnieśli korfballiści Maratończyka Koło w wyjazdowych meczach z AZS AWF Biała Podlaska. Tym cenniejsze, że w miniony weekend w Białej Podlaskiej zmierzyły się ze sobą zespoły zajmujące odpowiednio trzecie i czwarte miejsce w tabeli Polskiej Ligi Korfballu.
W obu meczach przewaga kolan nie podlegała dyskusji. Świetna skuteczność i doskonała gra w obronie pozwoliły naszym korfballistom na kontrolowanie sytuacji na parkiecie od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Wyniki spotkań 20:15 i 27:14 dla Maratończyka Koło.

„Po dwóch porażkach z liderem Ligi seniorskiej jechaliśmy do Białej Podlaskiej z zamiarem zdobycia 6 punktów i umocnienia się na trzecim miejscu w tabeli. Udało się nam wykonać plan w stu procentach, ale muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż tak wysokich zwycięstw swojego zespołu. Do końca rozgrywek ligowych pozostały na dwie kolejki (4 mecze), mamy w tej chwili 9 punktów przewagi nad czwartym w tabeli AZS AWF Biała Podlaska i nie ukrywam, że naszym zamiarem jest zdobycie medalu Mistrzostw Polski Seniorów. Już dziś zapraszamy naszych kibiców do kolskiej hali MOSiR na nasze majowe i czerwcowe mecze” – trener: Waldemar Pietrzak.

Skład zespołu (liczba zdobytych koszy):
Ilona Goryszewska (5), Klaudia Łojewska (5), Agnieszka Pietrzak (3), Żaneta Paćko (1), Paulina Sarniak, Laura Grochowska, Kacper Nowak (12), Kamil Musialiński (11), Norbert Nowak (5), Mateusz Pawłowski (2), Artur Smolarkiewicz (2), Kamil Przybylski (1), Igor Pawlak.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!