Częściowe zachmurzenie 15.4
R E K L A M A
reklama

VII Kolarski Wyścig Nad Wartą [VIDEO]

Autor: 04 Maj 2014 przeczytasz w minutę
VII Kolarski Wyścig Nad Wartą [VIDEO]
©
(0) | Czytano:
4,739 razy | przeczytasz w minutę

130 zawodników wzięło udział w dzisiejszym wyścigu ogólnym VII Kolarskiego Wyścigu Nad Wartą. Drużyny i zawodnicy indywidualni z całej Polski postanowili dzisiaj zjawić się na linii startu kolskiego wyścigu. Wczoraj natomiast odbył się wyścig czasowy, który odbył się na ulicach gminy Kościelec.

R E K L A M A
0
Czytano:
4,739 razy
Udostępnij
Jak podkreślają organizatorzy - to rosnący w siłę wyścig, który każdego roku przyciąga coraz to większą liczbę zawodników z całego kraju.

W tym roku kolarze przejadą 65 kilometrów na trasie Koło - Babiak. Pogoda dzisiaj dopisała dlatego i widzów nie zabrakło. Linia startu umiejscowiona została pod kolskim Ratuszem, wewnątrz którego znalazło się biuro wyścigu.

Organizatorem imprezy jest Kolskie Towarzystwo Cyklistów przy wsparciu Urzędu Miasta praz Starostwa Kolskiego. Patronat honorowy objął Europoseł Andrzej Grzyb. Zawodników w tym roku wystartował Czesław Marek - prezes powiatowego zarządu Polskiego Stronnictwa Ludowego.




Video, Foto: F&A MEDIA

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
>