sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Poseł Tomaszewski w KSONie

Poseł Tomaszewski w KSONie

17-05-2014 09:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 13,559 | Komentarzy: 11
Tomasz Nowak
Poseł Tomaszewski w KSONie
Foto:
zacisze
15 maja 2014 roku poseł Tadeusz Tomaszewski – kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego uczestniczył w spotkaniu z pracownikami oraz kierownikiem Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kole Panem Leszkiem Molickim.
W czasie wizyty w WTZ poseł podziękował wszystkim osobom zaangażowanym w funkcjonowanie tego szczególnie ważnego podmiotu ekonomii społecznej.

W Kole z rąk Starosty Kolskiego parlamentarzysta otrzymał Medal z okazji 15-lecia Powiatu Kolskiego. "Dobra, merytoryczna współpraca z władzami samorządowymi ,organizacjami społecznymi oraz wieloma mieszkańcami jest dla satysfakcją i motywacją do dalszej służby publicznej dla społeczności lokalnych" – powiedział poseł Tadeusz Tomaszewski.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (11)
gość 20-05-2014 06:56
do Politologa , z oczywistych wzgledów masz sluszność w koncepcji myslowej tego zjawiska o którym obaj piszemy - pisząc o wiarygodności p radnego miałem na myśli fakt iż w przeszłości uwiarygadnianie jednego kandydata - europosła + który będąc w SLD i kandydując z list SLD do parlamentu europejskiego miał inna koncepcje polityczną ( program) ponadto co tu duzo mówić był we frakcji opozycyjnej w stosunku do uwczesnych władz SLD - inaczej był w obozie pro-prezydenckim , obecnie promowanie kandydata SLD z inna diamnetralnie inna koncepcją polityczna może budzić wśród wyborców lewicy pewne dylematy - to w końcu jak to jest , lokalny działacz raz promuje inną koncepcje polityczną raz jeszcze inna , no w koncu wymaga sie pewnej stablilonosci poglądów od tak znaczacego - Twoim zdaniem , uczestnika sceny politycznej , w sprawie p Millera moje zdanie jest takie , po przegranych wyborach SLD zagubiło sie totalnie a wiec należło wskazać winnego i tym winnym został p Miller uwczesny szef SLD , ukaranie polegało na tym iż w regionie gdzie Miller zdobywał glosy dla SLD , nagle okazało sie że nie ma dla niego miejsca na listach lub jakaś odległa pozycja , postanowił zagrać vabank i wystartował z list Samoobrony - przegrał , ale trzeba zauważyć że uwczense władze SLD łącznie z obozem proprezydenckim skutecznie blokowały Millera , a w ostatnich wyborach postanowił również zagrać vabank poddał sie weryfikacji w terenie odległym politycznie czyli z okręgu gdańskiego i co wygrał z takimi przeciwnikami jak Kurski , czy kandydaci z obszaru Radia Maryja i to z listy SLD , dla mnie taka postawa uwiarygadnia osobę - być stałym w poglądach pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
Politolog 19-05-2014 17:23
Do "gość". Zapewne nie tylko Tobie nie pasuje aktywność pana radnego Króla, bo to świetny strateg i gracz polityczny jak się okazuje. Tu nie chodzi wcale o Tomaszewskiego. Pan Król bardzo świetnie wykorzystał tę kampanię, bardzo dyskretnie, i na tyle skutecznie że społeczeństwo się pogubiło kto tu kandyduje do P. Europejskiego. Pan Król, obok radnego Mazurkiewicza w stosunku do reszty stawki pod względem marketingu politycznego to zupełnie inny świat. Pytanie tylko czy Pan Król się obudził i zaczął gonić radnego Mazurkiewicza wizerunkowo czy wcześniej miał zaplanowaną taką taktykę. Jedno jest pewne obaj grają o coś więcej niż tylko bycie radnym. Jeden i drugi jak się też okazuje mają wysokie pozycje w hierarchii partyjnej co już zdążyli pokazać. A to czy ktoś jest wiarygodny że kogoś popiera, a ta osoba zmienia partię jest złą interpretacją wiarygodności, bo świadectwo i ocenę sam sobie ten kandydat który zmienia partię (patrz L. Miller Samoobrona). Wiarygodność stracił kandydat a nie osoba go promująca.
| Zgłoś do usunięcia
gość 19-05-2014 11:30
nic do Pana Tomaszewskiego nie mam, ale jakoś nie pasuje mi aktywność p radnego w pisaniu kolejnych epistołów , w poprzedniej kampanii był piewcą i obstawiał innego kandydata SLD a obecnie -europa+ , no cóż kolego Król należy być wiarygodnym politycznie gdyż w przeciwnym razie można kandydatowi narobić niezłego bigosu wyborczego , niemniej popieram lewicę i będę na nich głosować do parlamnetu jednego i drugiego , co do samorządowych wyborów mam mieszane poglądy czy aby obecna lewica powiecie czy w mieście jest w stanie udzwignąć ciężar władzy - mam wątpliwośći , chyba że kolejny raz pójdzie jako przystawaka PSL
| Zgłoś do usunięcia
Joasia 18-05-2014 22:43
Ja nie mam zamiaru obrażać SLD, zagłosuję na Nową Prawicę. Powiedzcie mi wszyscy tylko po co to obrzucanie błotem?
| Zgłoś do usunięcia
kierowca 18-05-2014 20:05
głosując pamiętajcie kto oddał autostradę wybudowaną za nasze podatki zapewniając sobie spadochrony np 50 tys/mc TW a...
| Zgłoś do usunięcia
kot 18-05-2014 13:17
tylko sld moze zmienic sytuacje w kraju i w kole.prawica to beznadzieja.korwin mikke dawno powinien sie leczyc
| Zgłoś do usunięcia
antyKORWIN 17-05-2014 22:16
Ja też piszę pod stałym nickiem. Napisałem w chwili obecnej antyKORWIN, bo znaczna ilość internautów nie potrafi się podpisać z imienia czy z imienia i nazwiska stąd różne dziwne nicki, bo zdradzili by się ze swoimi poglądami, gdyż wychodzi na to ze znaczna ilość komentatorów to zwolennicy lewej i prawej strony politycznej, a 5% wypowiadających się to może zwykli mieszkańcy.
| Zgłoś do usunięcia
DD 17-05-2014 22:04
Przynajmniej piszę pod jednym, a nie zmieniam cały czas jak ty ;)
| Zgłoś do usunięcia
antyKORWIN 17-05-2014 21:25
Korwinisto jak nie znasz człowieka to nie oceniaj. Poznaj a dopiero później się wypowiadaj. PS. zmień czasem nick bo pod DD jesteś bardzo aktywny przy popieraniu art o KNP i tym pokrewnych.
| Zgłoś do usunięcia
DD 17-05-2014 20:15
Taaa, wiarygodny jak to całe SLD... Kampanie kolejny sobie robi. Wcześniej Platforma, Siwiec i ten Pan... Nie dla Czerwonych!
| Zgłoś do usunięcia
Szacunek 17-05-2014 19:45
To chyba jedyny wiarygodny kandydat dla którego warto oddać głos.
| Zgłoś do usunięcia