sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Bardzo niska frekwencja w Kole

Bardzo niska frekwencja w Kole

25-05-2014 14:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,236 | Komentarzy: 8
Jubiler Euro Koło
Bardzo niska frekwencja w Kole
Foto:
Tego mogliśmy się spodziewać w tegorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Na godzinę 13:00 średnia frekwencja w większości obwodowych komisjach wynosi około 8%. Czy do końca dnia to się zmieni?
25 maja 2014 roku, w całym kraju odbywają się wybory na kandydatów do Parlamentu Europejskiego. O tym, kto będzie reprezentował województwo wielkopolskie w Brukseli - dowiemy się po zliczeniu głosów.

Odwiedziliśmy z aparatem Komisję Obwodową nr 7, mieszczącą się w budynku Gimnazjum nr 2 w Kole. Jak twierdzą jej pracownicy - frekwencja jest bardzo słaba a zdarzają się i osoby, które mimo swojej obecności - nie zagłosowali.

Twierdząc, że mała frekwencja nie ma wpływu na naszą przyszłość- jesteśmy w błędzie. Im większa liczba osób głosujących, tym większe prawdopodobieństwo, że uzyskamy maksymalną liczbę mandatów.

O wynikach głosowania poinformujemy Państwa już jutro.

Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
ROMAN 29-05-2014 21:37
Wybory w demokratycznym systemie przy frekwencji poniżej,lub równej 50% powinny być unieważnione.To większość ma wybrać swoich reprezentantów,a nie mniejsza część społeczeństwa.Zależaoby wtedy politykom, by wyjść do elektoratu, przedstawić program i poznać problemy ludzi i kraju.
| Zgłoś do usunięcia
gość 27-05-2014 08:09
Polacy nie idąc do wyborów pokazali swoją główną cechę jaką jest zawiść.Dlaczego ktoś ma brać wielką forsą a nie ja. Trzeba było startować i się trochę wykazać.Swiadomość w społeczeństwie jest bardzo niska i na to nie ma rady
| Zgłoś do usunięcia
Lazuli 26-05-2014 01:50
"Jak twierdzą jej pracownicy - frekwencja jest bardzo słaba a zdarzają się i osoby, które mimo swojej obecności - nie zagłosowali." Powinno być "nie zagłosowały", bo te osoby. Rodzaj nijaki, płeć niedookreślona. Nie można popełniać takich błędów w artykułach.
| Zgłoś do usunięcia
p 25-05-2014 23:51
cytat: "We wrześniu za stadionem na Podwalu w Koninie stanie wieża wiertnicza. Spółka Geotermia Konin na 2400 metrów pod ziemią będzie szukać gorących źródeł. Miejsce odwiertu pokazali nam: Tadeusz Neczyński, prezes Geotermii Konin i Kazimierz Lipiński, koniński radny, twórca projektu zagospodarowania tzw. wyspy Pociejewo pod pod kątem wykorzystania źródeł termalnych." my taki odwiert mamy zrobiony juz 30 lat temu, i co robią kolejne władze? nic nie robią- rozgonic nieudaczników w diabły!
| Zgłoś do usunięcia
n 25-05-2014 20:08
ta po prawo czy po lewo?
| Zgłoś do usunięcia
seba koło 25-05-2014 17:52
musimy się zebrać podczas wyborów samorządowych...przegnać tych naszych radnych którzy siedzą na stołkach kilka kadencji i nic nie robią...
| Zgłoś do usunięcia
Tomasz 25-05-2014 17:16
Czego tu się dziwić? Ludzie zamiast wybierać, które koryto wybrać wolą siedzieć w domu. Gdyby naprawdę byli porządni ludzie i partie w Polsce to frekwencja byłaby zdecydowanie większa.
| Zgłoś do usunięcia
White Legion 25-05-2014 14:54
Ładna blondyneczka ;)
| Zgłoś do usunięcia