sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło Wycieczka do drukarni SIM

Wycieczka do drukarni SIM

28-05-2014 10:48 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,037 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Wycieczka do drukarni SIM
Foto:
W dniu 27 maja b.r. grupa uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Kole udała się wraz z opiekunami do pobliskiej drukarni SIM celem poznania tajników oraz metod i technik pracy m.in.: wykonywania różnorodnych upominków reklamowych, gadżetów i inne.
Wycieczka została poprzedzona pogadankami edukacyjnymi dotyczącymi aktywizacji zawodowej w formie teoretycznej oraz warsztatów praktycznych np. nauka samodzielnego pisania CV, podania o pracę itp., organizowanymi na terenie placówki.

Zespół drukarni w bardzo przystępnej formie przybliżył istotę, charakter pracy w/w producenta. Uczestnicy wycieczki pozyskali odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Ponadto cała grupa otrzymała na koniec wspaniałe upominki typu plecaki, imienne długopisy, kubki ze zdjęciem grupowym i inne, co wprawiło w przyjemny zachwyt i zaskoczenie. Wycieczka na długo pozostanie w pamięci osób w niej uczestniczących.

Srodowiskowy Dom Samopomocy w Kole serdecznie dziękuje p. Iwonie Sosnowskiej –Walczak za umożliwienie wizyty w drukarni i przyjazną atmosferę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!