sim
geberit
Wiadomości Miasto Koło Zebrał się sztab kryzysowy

Zebrał się sztab kryzysowy

18-05-2010 10:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,152 | Komentarzy: 0
Zebrał się sztab kryzysowy
Foto:
zacisze
W zawiązku z fatalnymi warunkami atmosferycznymi i nasilającymi się opadami deszczu w Starostwie Powiatowym w Kole zebrał się sztab kryzysowy.
Kolscy strażacy już drugą dobę walczą z żywiołem. W najgorszej sytuacji w naszym powiecie są gminy: Koło, Kłodawa i Dąbie w której obowiązuje stan ostrzegawczy ze względu na wysoki poziom Neru.

Jeśli pogoda się nie ustabilizuje można spodziewać się coraz większych podtopień. W mieście Kole rzeka Warta na wodowskazie z godz. 06.00 wskazywała poziom 332 cm - do stanu ostrzegawczego brakuje zatem 8 cm. Intensywne opady deszczu sprawiły jednak, że duża część miasta zmaga się z podtopieniami.

Zdjęcie, które Państwo widzą w artykule zostało zrobione przez naszego czytelnika z Czołowa i w najlepszy sposób obrazuje co dzieje się w gminach naszego powiatu. Mieszkańcy Czołowa narzekają na brak interwencji ze strony służb odpowiedzialnych za pomoc.

UWAGA !!
Zagrożenie dla obszarów przybrzeżnych, utrudnienia w prowadzeniu prac hydrotechnicznych w korycie rzeki i w strefie przybrzeżnej, możliwe wystąpienie zagrożenia dla życia ludzi i dóbr materialnych zlokalizowanych w pobliżu rzek.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!