sim
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Kolski nadleśniczy nagrodzony [VIDEO]

Kolski nadleśniczy nagrodzony [VIDEO]

31-05-2014 09:21 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,207 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Kolski nadleśniczy nagrodzony [VIDEO]
Foto:
Leśnik to zawód dla ludzi z charakterem i pasją, a także doskonale wykształconych i znających się na swej pracy. Przykładem takiej osoby jest Nadleśniczy Mirosław Macherski, który w tym roku obchodzi swoje 25-lecie pracy w kolskim nadleśnictwie.
Leśniczy to pracownik z wykształceniem kierunkowym leśnym. Musi mieć ukończoną co najmniej średnią szkołę leśną lub studia na wydziale leśnym. Leśniczy jest pracownikiem Instytucji Państwowej Gospodarstwo Leśne- Lasy Państwowe.

Podczas czwartkowej sesji rady miasta, starosta kolski Wieńczysław Oblizajek nagrodził nadleśniczego Mirosława Macherskiego za piętnastoletnią współpracę z powiatem.

Starosta dziękując za pracę, życzył wielu kolejnych lat dla kolskich lasów, aby było nadal tak dobrze zarządzane jak teraz.

Pan Mirosław dziękując za wyróżnienie, szczególnie dziękował naczelnikowi Wydziału Ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa - Jackowi Nowaczykowi.

W rozmowie, którą przeprowadziliśmy z nagrodzonym, możecie się Państwo dowiedzieć w jaki sposób nadleśniczy pracuje oraz jak wygląda obecny stan kolskich lasów.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.


Foto, Video: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!