sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło IV Piknik rodzinny Oyama Karate [FOTO]

IV Piknik rodzinny Oyama Karate [FOTO]

03-06-2014 14:04 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,471 | Komentarzy: 0
Tomasz Nowak
IV Piknik rodzinny Oyama Karate [FOTO]
Foto:
zacisze
Podobnie jak rok szkolny, tak i sezon szkoleniowy w Kolskim Klubie Sportów Walki dobiega końca. Rozpoczął się czas organizacji pikników i festynów. Mimo, że miesiąc maj przyniósł nam deszcze i nie skłaniał do zabaw na wolnym powietrzu, to termin IV Pikniku Rodzinnego, zorganizowanego przez Zarząd KKSW, przy współudziale Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego p. Ewy Lewickiej i MOSiR w Kole, okazał się „strzałem w dziesiątkę”.
Sobota 31.05.2014 roku rozpoczęła się pięknym porankiem ze słoneczną pogodą i czystym niebem, gwarantując uczestnikom imprezy dobry nastrój i udaną zabawę. Od godziny 12.00 do ogródka przy obiekcie MOSiR w Kole na ulicy Sportowej, przybywać zaczęła liczna grupa członków klubu, ich rodzin i zaproszeni goście, łącznie ok. 250 osób. Tam czekały na nich atrakcje przygotowane przez organizatorów. Uczestnicy pikniku mogli zapoznać się ze sprzętem bojowym używanym przez kolską policję, dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i zawartości dwutlenku węgla w organizmie, czy też zapoznać się z profilaktyką nowotworową piersi. Jak na  piknik przystało, nie zabrakło też czegoś do wypełnienia zgłodniałego na świeżym powietrzu brzucha. Przez cały czas apetyt gości  zaspakajały smaczne produkty z grilla i różnorodne słodkości przygotowane przez przybyłych rodziców, serwowane w formie „szwedzkiego stołu”. Aby zapobiec nadmiernemu lenistwu, każdy przybyły mógł wziąć udział w licznych konkurencjach indywidualnych i rodzinnych, organizowanych w trakcie trwania imprezy. Na zakończenie, wszystkim dzieciom i rodzicom wręczone zostały pamiątkowe nagrody w formie klubowych plecaków, zestawów długopisów w etui i toreb na zakupy, oraz drobnych gadżetów.

Po raz kolejny Zarząd Klubu i wszyscy uczestnicy tej wesołej zabawy, pragną podziękować Powiatowi Kolskiemu za finansowe wsparcie, bez którego nie mogłaby ona stać na tak wysokim poziomie.

Serdeczne podziękowania dla pracowników kolskiej policji, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kole, oraz dla wszystkich zaangażowanych w organizację tej udanej imprezy.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!