sim

Wiadomości Sport Testy sprawnościowe do ZS 1 [VIDEO]

Testy sprawnościowe do ZS 1 [VIDEO]

04-06-2014 08:47 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,925 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Testy sprawnościowe do ZS 1 [VIDEO]
Foto:
Kiedy startowali z klasą sportową rok temu, liczba chętnych nie była aż tak duża. Dzisiaj, po roku doświadczeń i sukcesie klasy o profilu piłka nożna, koniecznym było zorganizowanie kwalifikacyjnych testów sprawnościowych, które wyłonią najlepszych.
W dniu wczorajszym 23 młodych ludzi odbyło testy sprawnościowe, które rozpoczęły się podstawowym badaniom zdrowia w gabinecie medycznym. Pod okiem trenerów, przyszli piłkarze musieli zmierzyć się z przygotowanymi zadaniami, w których większość z kandydatów poradziła sobie dobrze.

W testach udział wzięły również dwie dziewczyny, które chcą kontynuować swoją naukę w gimnazjum przy Zespole Szkół nr 1 w Kole. Jak wspomniał zastępca dyrektora szkoły, Michał Perzyński - "w Koninie istnieje bardzo dobra szkoła średnia, gdzie dziewczęta mogą kontynuować karierę piłkarską, a my w Kole na miejscu dajemy im jak i chłopcom, jedyni w powiecie możliwość do rozwoju umiejętności piłkarskich w połączeniu z edukacją."

Trener i szkoła przez cały poprzedni rok zdobywali doświadczenia, a popełnione błędy zostaną w najbliższym roku szkolnym wyeliminowane.

Wszystko o naborze i klasie sportowej, powiedzieli nam przed kamerą: zastępca dyrektora Michał Perzyński oraz trener Piotr Krzyżanowski.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.


Foto, Video: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!