sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Miasto Koło Od Świnoujścia do Kołobrzegu pieszo

Od Świnoujścia do Kołobrzegu pieszo

16-09-2014 09:38 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,952 | Komentarzy: 1
Od Świnoujścia do Kołobrzegu pieszo
Foto:
zacisze
Istnieje wiele sposobów na udane wakacje. Dla jednych to tydzień w ciepłych krajach, leżąc i odpoczywając, a dla innych aktywność fizyczna. Na tę drugą opcję postawiło małżeństwo z Koła - Leszek i Halina Pawlak, którzy przeszli pieszo od Świnoujścia do Kołobrzegu.
To nie pierwsza wyprawa Pana Leszka. Już kiedyś pisaliśmy o jego pasji podróżowania rowerem. Ze swoim jednośladem zwiedził m.in. Hiszpanię, gdzie przejechał łącznie 1700 kilometrów (Czytaj artykuł). Jak sam powtarza :

"Po co współczesny człowiek wyrusza na pielgrzymkowy szlak? Myślę, że po to by odnaleźć siebie i drugiego człowieka, zatrzymać czas, spotkać Boga, odkrywać sens życia, "posprzątać" swoje wnętrze...Camino ? magiczne miejsce, gdzie uświadamiasz sobie jak niewiele potrzeba ci do szczęścia. Wystarczy Droga, która jest nadzieją i niewiadomą zarazem oraz napotkany drugi człowiek i niebo nad głową. Nie troszczysz się o nic,nie myślisz, co będzie jutro, za godzinę, za chwilę...Nie ważne, co będziesz jadł, gdzie będziesz spał... Jesteś szczęśliwy i wolny. W twoim sercu jest pokój."

Tym razem wraz z małżonką postanowił wyruszyć w pieszą wycieczkę wzdłuż polskiego wybrzeża, czym dzieli się z nami.

Gratulujemy pasji i trochę zazdrościmy zapału i chęci realizowania swoich marzeń. To małżeństwo to dobry wzór dla nas wszystkich!


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
maszer 16-09-2014 21:37
znam grupę młodzieży z Koła co szli morzem od granicy do granicy, półwysep helski . największy problem mieli z poligonami morskimi na których przemarsz nie dostali zgody
| Zgłoś do usunięcia