sim
materace
Wiadomości Sport Pierwszy turniej Orlika E2

Pierwszy turniej Orlika E2

17-09-2014 09:31 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,705 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Pierwszy turniej Orlika E2
Foto:
Dnia 13.09.2014r drużyna Orlika grupa E2 zadebiutowała w rozgrywkach na szczeblu okręgowym. Gospodarzem zawodów była drużyna MKS MOS Turek.
Do turnieju przystąpiły tylko 4 drużyny: MKS MOS Turek, Olimpia Koło I, Olimpia Koło II i Wicher Dobra, gdyż dwie drużyny Tulisia Tuliszków i Warta Krzymów nie stawiły się na turniej. W pierwszym meczu drużyna gospodarzy wygrała z drużyną Wicher Dobra 8:0. Do kolejnego pojedynku przystąpiły dwie drużyny z Koła. Olimpia I nieznacznie wygrała z Olimpią II 1:0 po bramce Patryka Szczesiaka. W kolejnym meczu Olimpia I uległa drużynie MKS MOS Turek 1:2. Bramkę dla naszego zespołu ponownie strzelił Patryk Szczesiak. Olimpia II pokonała drużynę Wicher Dobra 2:0 bramki zdobywali Emil Nowakowski i Kacper Drzewiecki.

W następnym meczu Olimpia I wygrała z zespołem z Dobrej 4:1 po trafieniach Marka Arciszewskiego, Bartosza Szmatałowskiego, Maksymiliana Olejnickiego oraz Krzysztofa Chojnackiego. W ostatnim meczu Olimpia Koło II zremisowała bezbramkowo z drużyną MKS MOS Turek. Cały turniej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze a z trybun dobiegały okrzyki z ust rodziców i wszystkich zgromadzonych gości którzy bacznie oglądali poczynania zawodników .

Tabela turnieju
1.MKS MOS Turek 7 pkt.
2. Olimpia Koło I 6 pkt.
3. Olimpia Koło II 4 pkt.
4. Wicher Dobra 0 pkt.

Trener Mariusz Nieznalski po rozegranym turnieju
„ Jestem bardzo dumny z moich zawodników. Oby dwie drużyny wykazywały się dużym zaangażowaniem wolą walki. Jak na pierwszy turniej to chłopcy wypadli świetnie. Mam nadzieje że w kolejnych turniejach wypadną również bardzo dobrze. Chciałbym podziękować także rodzicom którzy licznie się stawili na trybunach i kibicowali swoim pociechom.”

www.mksolimpia-kolo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!