sim
naturhouse
Wiadomości Miasto Koło Bezpieczna droga do szkoły [FOTO]

Bezpieczna droga do szkoły [FOTO]

06-10-2014 08:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,778 | Komentarzy: 3
Jubiler Euro Koło
Bezpieczna droga do szkoły [FOTO]
Foto:
W dniu 3 października bieżącego roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole odbyło się spotkanie zorganizowane przez Radnego Miasta Koła, Pana Mariusza Budnego z dziećmi klas I-VI
Spotkanie miało charakter pogadanki tematycznej dotyczącej zasad bezpiecznego poruszania się najmłodszych po drogach oraz w pojazdach. W spotkaniu uczestniczył młodszy inspektor Pan Sylwester Nadolski z konińskiego oddziału Inspekcji Transportu Drogowego. Obaj Panowie omówili i zaprezentowali cały szereg informacji z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a w szczególności poruszania się pieszo, jazdy na rowerze oraz właściwego korzystania z fotelików samochodowych.

Wszystkim dzieciom rozdano gadżety odblaskowe, służące do bezpiecznego poruszania się po zmroku. Oprócz tego miały one możliwość zobaczenia radiowozu oraz sprzętu komputerowego i wszelkich urządzeń, z których korzysta Inspekcja Transportu Drogowego.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
Tomek S 06-10-2014 19:02
Chyba ktoś słabo śledzi poczynania tego Pana Kiedyś na E-Koło było kilka innych artykułów Odblaskowa droga do domu i szkoły 2012-04-06 14:24:40 Czytano: 1136
| Zgłoś do usunięcia
asd 06-10-2014 18:56
aaa
| Zgłoś do usunięcia
Icoztego 06-10-2014 09:54
Nawet nie wiedziałam, że taki radny istnieje. Naprawdę. I teraz przed wyborami mnie uświadomiono. I co z tego...4lata niewiedzy wazniejsze. Takie coś powinna robić szkołą wespół z policją czy traża Miejską. Od tego są.
| Zgłoś do usunięcia