(6)
Pochmurno 10.2
R E K L A M A
reklama

\"Kleksiarz\" znowu maluje!

Autor: 27 Maj 2010 przeczytasz w minutę
\
©
(6) | Czytano:
8,615 razy | przeczytasz w minutę

Nasz redakcyjny kolega Kuba Mazur znów ma okazję zaprezentować mieszkańcom naszego miasta swój talent. Na zlecenie Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego w Kole ozdabia ogromną ścianę na terenie kolskiego \"ogólniaka\".

R E K L A M A
6
Czytano:
8,615 razy
Udostępnij
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nowe promocje w Dino - spadki cen nawet o 67%
Jest to największe zlecenie jakie otrzymał do tej pory. Około 100 m2 powierzchni do malowania sprawia, ze ma duże pole do popisu.

Na ścianie przylegającej do szkoły z dnia na dzień pojawia się coraz więcej malunków. Wykonany obraz ma pokazać wszystkim, że warto się uczyć i zdobywać wiedzę, a także zachęcić kandydatów do kształcenia się w tej właśnie placówce.

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (6)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
~
~Acid1.[KO5]
08 Kwiecień 2011
no i prawidłowo! Oby więcej takich murali, TE SZARE BETONOWE OSIEDLA :-)
~
~Pędrak
01 Czerwiec 2010
Oby ciągle przybywało takich miejsc w Kole ;)
~
~kozak
30 Maj 2010
nie tylko ogólniak jest pomalowany a bunkry tez swietnie wygladaja np. na ul.Kajki pozdro Mazi
~
~romek
28 Maj 2010
świetny pomysł, na takie artystyczne graffiti, które nie straszy, aż miło będzie popatrzeć, a widać, że \"kolega\" ma duży talent.
>