sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Badania rentgenowskie

Badania rentgenowskie

01-06-2010 11:21 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,170 | Komentarzy: 0
Badania rentgenowskie
Foto:
zacisze
Burmistrz Miasta Koła serdecznie zaprasza mieszkańców miasta do udziału w bezpłatnych badaniach rentgenowskich połączonych z badaniem spirometrycznym (badanie określające sprawność płuc).
Badania odbędą się w dniu 21 czerwca 2010 r. (poniedziałek) w godz. 10 – 15 w ambulansie medycznym Wojewódzkiego Specjalistycznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy ustawionym na parkingu przed Halą Sportową Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na ul. Szkolnej. Badania wykonywane będą nowej generacji cyfrowym aparatem rentgenowskim.

Warunkiem udziału w badaniach jest dokonanie wcześniejszej rejestracji w Biurze Porad Samorządowych na ul. Toruńskiej 67 (naprzeciwko dworca PKS). Rejestracji można dokonać osobiście w dniach: 1, 2, 7, 8 i 9 czerwca oraz 15, 16, 17 i 18 czerwca w godzinach od 9 do 14. Prosimy o zgłaszanie się do rejestracji z dowodem osobistym. Ze względów technicznych ilość osób, które będą mogły skorzystać z badań jest ograniczona. Z prześwietleń będzie mogło skorzystać 150 osób, a z badań spirometrycznych 70 osób.

Źródło: Urząd Miejski w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!