sim
kdf
Wiadomości Miasto Koło Dziecinada 2010 [ZDJĘCIA]

Dziecinada 2010 [ZDJĘCIA]

02-06-2010 07:40 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,967 | Komentarzy: 1
Dziecinada 2010 [ZDJĘCIA]
Foto:
zacisze
1 czerwca na sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Kole odbyła się „Dziecinada”, zorganizowana już po raz szósty przez licealistów z okazji Dnia Dziecka. Tradycyjnie szkoła gościła 6- latków z kolskich przedszkoli, a także podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.
Program spotkania był bardzo ciekawy, dzieci brały udział w konkursach – plastycznym i muzycznym, zawodach sportowych oraz różnych innych konkurencjach, w których mogły wykazać się swoimi umiejętnościami i wiedzą. Jak co roku Szkolne Koło PCK przygotowało pokaz pierwszej pomocy, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci mogły nauczyć się między innymi jak opatrywać drobne rany, poznały numery alarmowe oraz dowiedziały się jak prawidłowo wzywać pomoc. Licealiści przygotowali dla swoich małych gości kawiarenkę, gdzie dzieci mogły odpocząć i posilić się. Każde dziecko dostało drobny upominek. Na koniec wszystkie dzieci ustawiły się do pamiątkowych zdjęć i przeszły na aulę szkoły gdzie została wystawiona bajka „Kot w butach”, przygotowana przez klasę Ih.
Wszystkie dzieci bawiły się bardzo dobrze a i licealiści byli zadowoleni z tego, że sprawili przyjemność dzieciakom jak i sami mogli przypomnieć sobie dziecięce lata przygotowując konkurencje i pokazy. „:Dziecinada” cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, więc uczniowie „Ogólniaka” na pewno przygotują kolejną taką imprezę za rok.

ZOBACZ ZDJĘCIA !!!

K.W
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~Kazik 02-06-2010 18:29
Na sali gimnastycznej to są panele solarne, a nie się coś odbyło!
| Zgłoś do usunięcia