sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Zapadła się jezdnia

Zapadła się jezdnia

04-06-2010 07:42 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,231 | Komentarzy: 6
Zapadła się jezdnia
Foto:
zacisze
Przed kilkoma dniami na ulicy 3 maja doszło do awarii rury. W wyniku tego zapadł się fragment jezdni, gdyż woda wybijała na powierzchnię, jednocześnie ją niszcząc. Na szczęście problem został już rozwiązany i awaria została naprawiona. Nie zmienia to jednak faktu, że stan drogi na ulicy 3 maja pozostawia wiele do życzenia.
aut. Dawid Stegienta
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
~Robert 05-06-2010 22:57
te drogi to jeden wielki syf w naszym kole ciekawe ile władze koła wydaja na zrobienie ratusza a drogi cóż dziura za dziurą ... przepraszam remontuja drogi naklejając jakieś kawałki asfaltu które i tak odchodzą po miesiącu w tej polityce kompletnie nie ma sensu ....
| Zgłoś do usunięcia
~waldi 04-06-2010 09:56
Po pierwsze nie nasz portal bo akurat nie mam nic z nim wspólnego poza czytaniem, a po drugie nie wiem czy władze czytają czy nie, ale taka jest rola mediów, że informują, że coś jest nie tak.
| Zgłoś do usunięcia
~rom 04-06-2010 09:47
Po pierwsze starosta nie jest właścicielem drogi, a co najwyżej właścicielem swojej posesji. Po drugie to media są od informowania a czyny pozostaw właściwym ludziom.
| Zgłoś do usunięcia
~sylwia 04-06-2010 09:20
Ta wywierać nacisk nie wisz czasem, a czy władze czytają Wasz portal ? Chodzi o skuteczność a nie o robienie sensacji, chyba że wolisz Palikota ze sztuczną męskością.
| Zgłoś do usunięcia
~waldi 04-06-2010 08:59
A co to ma być jakaś kampania wyborcza? "Czas na czyny nie słowa"!? Portal jest po to, żeby pisać o tym co się dzieje w mieście i w ten sposób wywierać nacisk na władze i mobilizować do pracy. Przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie...
| Zgłoś do usunięcia
~sylwia 04-06-2010 08:37
Właścicielem tej drogi w Kole jest Starosta i może Wasz portal skierowałby do niego wniosek o naprawienie zamiast na próżno pisać o tym w Waszym portalu - bo przecież od Waszego pisania i zdjęć droga się nie naprawi. A wniosek taki możecie i powinniście skierować do Starosty bo przecież macie osobowość prawną i sądową rejestrację. Czas na czyny, a nie tylko na słowa !
| Zgłoś do usunięcia