sim

Wiadomości Miasto Koło Komisja ds. ustaleń szkód

Komisja ds. ustaleń szkód

04-06-2010 14:00 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,316 | Komentarzy: 1
Komisja ds. ustaleń szkód
Foto:
zacisze
Na posiedzeniu Zarządu Powiatu Kolskiego, które odbyło się 2 czerwca powołana została Komisja ds. ustalenia szkód i szacowania strat powstałych wskutek klęski powodziowej w mieniu samorządu powiatowego.
W skład Komisji weszli: Jerzy Żurawik jako przewodniczący – p.o. naczelnika Wydziału Promocji i Zarządzania Kryzysowego, Piotr Chęciński – członek – pracownik Starostwa, Tomasz Markiewicz – członek – Powiatowy Zarząd Dróg, Wanda Kościańska – członek – Wydział Oświaty i Kultury, Piotr Tomczyk – członek – Wydział Architektury i Budownictwa.
Komisja w powyższym składzie odbyła już pierwsze posiedzenie w dniu 4 czerwca podczas którego ustalono podstawy prawne i tryb działania Komisji. Pierwszy wyjazd w teren, który nastąpi 7 czerwca i dotyczył będzie zniszczeń na drogach powiatowych oraz w infrastrukturze ponadgimnazjalnej oświaty. Dalsze działania Komisji zostaną omówione podczas wyjazdowego spotkania.
mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~mirek 04-06-2010 23:17
Będzie szacować straty w mieniu powiatu - to ci dopiero podejście do klęski powodzi ! A kto oszacuje straty mieszkańców tego chyba nikomu, jak się okazuje pożal się Boże "powiatu". Czy Pan Starosta i Zarząd Powiatu, w którym zasiada prezes powiatowy rzekomo chłopskiej partii w ogóle wiedzą jaka beznadziejna jest sytuacja rolników, a zwłaszcza producentów mleka. To szczyt bezczelności, żeby oceniać własne straty zamiast zająć się pomocą dla ludzi. Ale takie są władze powiatu kolskiego.
| Zgłoś do usunięcia