sim
mycenter
Wiadomości Miasto Koło Niebiesko przed kolskim Ratuszem [VIDEO]

Niebiesko przed kolskim Ratuszem [VIDEO]

14-04-2015 12:46 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,140 | Komentarzy: 7
Jubiler Euro Koło
Niebiesko przed kolskim Ratuszem [VIDEO]
Foto:
Czym jest autyzm, na czym polega ta choroba i kogo najczęściej dotyka - te wszystkie informacje zostały dzisiaj przekazane opinii publicznej podczas akcji "Dzień na niebiesko dla autyzmu" zorganizowanego przez SOSW Koło.
Niebieskie barwy zdominowały dzisiejsze przedpołudnie na Starym Rynku. Wszystko za sprawą uczniów, wychowawców oraz rodziców ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole.

Występy artystyczne, malowanie niebieską kredą na bruku słów "Autyzm", przywieszenie liter na Ratuszu - to wszystko złożyło się na program dzisiejszych obchodów. Na spotkanie zaproszono również Burmistrza Miasta Koła.Foto: F&A MEDIA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
Monika 16-04-2015 17:38
"Barwo" dla Pani, która jak przypuszczam jest jedną z nauczycielek z SOSW za jakże pedagogiczne podejście wobec osoby na wózku, wyrywając jej balon z reki, który może dla owej Pani nic nie znaczył ale dla osoby z zaburzeniem na pewno miał jakąś wartość co można wywnioskować z miny tej dziewczynki.
| Zgłoś do usunięcia
aneta 14-04-2015 19:18
Ta akcja nie miała nic wspólnego z polityką. Chcieliśmy poinformować mieszkańców miasta Koła o całościowym zaburzeniu rozwoju jakim jest autyzm. A przedstawicielem mieszkańców jest Burmistrz, który zachował się bardzo ładnie i przyjął nasze zaproszenie. Więc proszę bez osobistych wycieczek ze wzgledu na naszych uczniów i ich rodziców.
| Zgłoś do usunięcia
Anna 14-04-2015 18:25
Na pewno sie pochyli nad nimi , jak przyjdą go odwiedzić w gabinecie to sie im polepszy po czekaniu pod drzwiami, bo Stanisław nie dostał zegarka na komunię , doceni teraz zapewne nauczycieli, obiecał że nie ale nie takie rzeczy już obiecywał...................
| Zgłoś do usunięcia
ala 14-04-2015 18:18
Maciaszek - Honorowy patronat to się komuś powierza- pchanie się samemu świadczy o braku taktu i wyczucia chwili.
| Zgłoś do usunięcia
marcus 14-04-2015 13:52
Autyzm jest b.ciężką chorobą XX i XXI wieku wsród dzieci. Może media i literatura fachowa powinny więcej się zainteresować i bliżej ją przedstawiać społeczeństwu oraz uwrażliwiać ludzi zdrowych. Najważniejsze, że Pan Burmistrz Maciaszek będzie wspierał i pomagał tym biednym i chorym dzieciom.
| Zgłoś do usunięcia
wyborca 14-04-2015 13:05
Dużo ludzi nie wie nic o tej chorobie.
| Zgłoś do usunięcia
ktoś 14-04-2015 13:04
Brawo p. burmistrzu, że nie wstydził sie pan przyznać, że nie wiedział pan nic o chorobie autyzm. Przyznaję, że łza zakręciła mi się w oku, jak usłyszałam brawa od dzieci i rodziców. To piękne, że będzie pan wspierał i pomagał tym dzieciaczkom. Gratuluję pomysłu.
| Zgłoś do usunięcia