sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Dwie osoby do pozyskiwania śr. unijnych wybrane

Dwie osoby do pozyskiwania śr. unijnych wybrane

04-05-2015 13:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 10,088 | Komentarzy: 6
Jubiler Euro Koło
Dwie osoby do pozyskiwania śr. unijnych wybrane
Foto:
Pod koniec kwietnia rozstrzygnięty został w Urzędzie Miejskim w Kole nabór na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych (unijnych) w Wieloosobowym stanowisku pracy ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych (unijnych).
W wyniku przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko wybrane zostały dwie osoby Pani Marta Kubik oraz Pani Dagmara Chwałek. Obie kandydatki są mieszkankami Koła i swoją wiedzą wesprą Urząd Miejski w kwestii pozyskiwania środków z Unii Europejskiej.

Źródło: UM w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
Maja 05-05-2015 14:30
A podwórko nivea możemy mieć darmo ale mało mieszkańców Koła głosuje. Prosimy głosujcie.
| Zgłoś do usunięcia
tadek 05-05-2015 14:07
Ludzie pieniądze biorą się z pracy naszych rąk a nie z dotacji to ze urząd pozyska jakaś kase ta my ją zwrócimy kilkukrotnie i dlatego w polsce jest tak źle to unia wmawia nam ze pieniądze biorą sie z dopłat a ja jeszcze nie widziałem aby ktoś komuś dał coś bezinteresownie dlatego weźcie się do roboty lenie
| Zgłoś do usunięcia
Markus 05-05-2015 07:26
@~IZENKA Pozyskiwanie srodkow unijnych nie polega tylko na wypelnianiu wnioskow. Gdyby tak bylo,to moglby sie tym zajmowac dorywczo wozny w Urzedzie.
| Zgłoś do usunięcia
Dobrze 04-05-2015 22:31
Trzeba mieć nadzieję że będą tego efekty, a co z tego wyjdzie to rozliczymy w 2018 roku.
| Zgłoś do usunięcia
izenka 04-05-2015 21:26
Może w końcu cos z unii pozyskany bo przez te lata to nic a podobno takie kompetentne osoby pracowały ze wniosku nie umialy wypełnić tylko kasę na delegacje w najlepszych hotelach brać mafia i korupcja się za poprzedniego burmistrza szerzyła
| Zgłoś do usunięcia
atoważne? 04-05-2015 15:22
Mam specjalność pozyskiwanie środków z unii europejskiej. Ba specjalista ze mnie wielką gębą. Co z tego... Gratuluję bo wiem, że łatwo pisać projekty unijne, bo to i druk w necie co sam policzy ale nie zawsze łatwo je pozyskać. Zresztą unijne projekty w mieście były, szkoły miały dotacje unijne na remonty , prawda?( Kilka lat temu grupa około 50 latków byłą tu wmieście na unijnych kursach właśnie pozyskiwania dotacji. Ale nikt nie chciał ich zatrudnić.) Przynajmniej tak było napisane na tablicach informacyjnych przy remontowanych szkołach.Unia dała tyle i tyle. Całkiem duże pieniądze. Tak było na tablicy przed szkołą nr 2 i innymi. Czyli? Burmistrz poprzedni jednak wraz ze szkołami dotacje uzyskiwał.Trzeba znać wszelkie prawne aspekty. Dla miast łatwiej niż dla osób prywatnych, bo prywatne osoby muszą mieć zabezpieczenie i żyrantów. Czasami wystarczy zabezpieczenie ale jakie, hohohho. Szczęśliwi mający żyrantów.
| Zgłoś do usunięcia