sim

Wiadomości Urząd Miejski w Kole KOLSKA OSOBOWOŚĆ ROKU 2014

KOLSKA OSOBOWOŚĆ ROKU 2014

11-05-2015 12:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,072 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
KOLSKA OSOBOWOŚĆ ROKU 2014
Foto:
Głosujemy od 11 do 30 maja 2015 r. (do godz. 23:59). Wystarczy kliknąć na link "GŁOSUJ" przy nazwisku kandydata, oddając każdemu, wedle uznania, jeden głos na dobę za pośrednictwem strony internetowej książnicy -http://www.kor2015.biblioteka-kolo.pl/. Można też skorzystać ze sposobu tradycyjnego, wypełniając kupony dostępne w siedzibach organizatora: ul. Kolejowa 19; ul. P. Wojciechowskiego 30; ul. S. Wyszyńskiego 14.

Oto kandydaci:

Krzysztof Witkowski - doktor nauk humanistycznych w zakresie historii, kustosz dyplomowany. Działacz społeczny, wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta Koła n. Wartą, członek Kaliskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk oraz Stowarzyszenia Naukowego Archeologów Polskich.

Sebastian Szczesiak - radny powiatu kolskiego, animator lokalnego środowiska, działający w Stowarzyszeniu "Malinowa Mamba".

Stowarzyszenie "Kolanie" - pozytywnie zakręceni na rzecz działań dla Koła i jego mieszkańców.

Marek Kłaniecki - dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Karola Szymanowskiego w Kole, współpracuje z placówkami upowszechniania kultury, organizator koncertów muzycznych dla środowiska.

Dariusz Matysiak – pisarz, w którego książkach ma miejsce wątek kolski, działacz społeczny, reżyser spektaklu "Warthbrücken", nasz honorowy obywatel.

Towarzystwo Śpiewaczo-Muzyczne "Lutnia" - chór mieszany pozostający pod dyrekcją Agnieszki Gralińskiej. Laureat licznych festiwali i konfrontacji chórów w kraju i za granicą.

Chór Farny "Lutnia" im. St. Moniuszki w Kole - zespół mieszany pod kierownictwem artystycznym Jana Kordylewskiego.

Manufaktura Piosenki Harcerskiej "Wartaki" - harcerski zespół wokalno-instrumentalny, działający w Kole od 1974 r., w ramach Hufca Związku Harcerstwa Polskiego. Jest Zespołem Reprezentacyjnym Chorągwi Wielkopolskiej ZHP. Ma w dorobku ponad 1500 koncertów w Polsce i za granicą. Założycielem i kierownikiem artystycznym "Wartaków" oraz kompozytorem i autorem tekstów większości piosenek jest druh harcmistrz Henryk Perzyński.

Miejski Klub Sportowy Olimpia Koło - klub piłkarski założony w 1920 r. W sezonie 2014/2015 w IV lidze grupie wielkopolskiej południowej. Największym sukcesem klubu są występy sekcji piłki nożnej oraz piłki ręcznej w III lidze. Obecnie w MKS Olimpia najprężniej funkcjonuje sekcja piłkarska. Zespół seniorski występuje na boiskach IV ligi wielkopolskiej południowej. Drużyna juniorów starszych gra na co dzień w lidze wojewódzkiej. Młodsze drużyny rywalizują w rozgrywkach prowadzonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koninie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
Urząd Miejski w Kole
Kontakt z autorem: um@kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Antoni 19-05-2015 13:06
Głosowanie internetowe to porażka bo można oszukiwać, oddając głosy ze smartfonów! Wystarczy rozłączyć się i połączyć ponownie z internetem komórkowym i już jest nowe IP. Powinni zweryfikować adresy MAC kart sieciowych w logach i sprawa będzie jasna. Informatyk, który tworzył stronę głosowania poszedł na łatwiznę i teraz będą z tego wzajemne oskarżenia o oszustwa.
| Zgłoś do usunięcia