sim
geberit produkcja
Wiadomości Miasto Koło VIII Rowerowy Rajd Rodzinny

VIII Rowerowy Rajd Rodzinny

15-05-2015 09:38 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,072 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
VIII Rowerowy Rajd Rodzinny
Foto:
W dniu 23 maja 2015 r. zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Koła na VIII Rowerowy Rajd Rodzinny pod hasłem „Postaw na Rodzinę”.
Start rajdu o godz. 10.00 ze stadionu miejskiego MOSiR-u w Kole, ul. Sportowa 12. Zgłoszenia przyjmowane są w Sklepie Rowerowym pod adresem: 62-600 Koło, ul. Stary Rynek 24 oraz w dniu rajdu na starcie rajdu tj. stadion miejski MOSiR w godzinach od 8.00 do 9.30. Przypominamy, że dzieci i młodzież ucząca się są zwolnione z opłaty wpisowej, natomiast osoby dorosłe uiszcają opłatę startową w wysokości 15,00 zł.

Przypomnijmy, że celem rajdu jest propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym, zdrowego trybu życia, zasad ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży a przede wszystkim jazdy na rowerze jako formy aktywności fizycznej.

Organizatorem rajdu jest Urząd Miejski w Kole, a współorganizatorami: Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole, Straż Miejska w Kole, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Kolskie Towarzystwo Cyklistów oraz Stowarzyszenie „Malinowa Mamba”.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!