sim
kol-net
Wiadomości Na sygnale Nieletnia złodziejka

Nieletnia złodziejka

11-06-2010 12:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,318 | Komentarzy: 0
Nieletnia złodziejka
Foto:
zacisze
Wczoraj po południu policjanci z Posterunku w Babiaku zatrzymali nieletnią, która z mieszkania sąsiadki ukradła portfel z dokumentami i pieniędzmi. W ciągu 4 godzin dziewczyna wydała większość skradzionej gotówki.
Wczoraj po południu policjanci z Babiaka zostali poinformowani przez mieszkankę Zakrzewa, że została okradziona. Z jej mieszkania zniknął portfel z dokumentami i pieniędzmi. Kobieta mieszka w domu, który dzielą dwie rodziny. Właśnie u sąsiadów przebywała 15 latka, którą funkcjonariusze zatrzymali w związku kradzieżą.

Sprawczyni przestępstwa pochodzi z woj. dolnośląskiego, z uwagi na kłopoty rodzinne od marca mieszka u znajomych w Zakrzewie. Jak ustalili policjanci dziewczyna już wcześniej była karana za podobne przestępstwa. Wczoraj po zatrzymaniu dokładnie opowiedziała co zrobiła tym razem. Około południa kiedy sąsiadka na podwórku wieszała pranie dziewczyna przez uchylone drzwi weszła do jej mieszkania i z szafki w kuchni zabrała portfel, który po wyjęciu z niego kilkuset złotych wyrzuciła w żywopłot obok domu. Bardzo szybko wspólnie z znajomymi zorganizowała sobie wyjazd do Koła na zakupy. Aby nie było podejrzeń skąd ma gotówkę, w drodze na zakupy poprosiła o zatrzymanie przy bankomacie i upozorowała pobieranie pieniędzy. W ciągu kilku godzin wydała blisko 400 zł., głównie na odzież i posiłki. Potwierdzeniem tego są paragony i rzeczy, które zabezpieczyli policjanci. Okradziona kobieta znalazła też w żywopłocie portfel i dokumenty.

Materiały w sprawie nieletniej złodziejki zostaną przekazane do sądu rodzinnego, który podejmie decyzję o jej ukaraniu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!