sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło 15 lat minęło jak jeden dzień [FOTO]

15 lat minęło jak jeden dzień [FOTO]

12-06-2015 09:02 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,315 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
15 lat minęło jak jeden dzień [FOTO]
Foto:
Dnia 09.06.2015r. w restauracji „Paryż” odbył się Piknik Integracyjny połączony z obchodami 15- lecia Kolskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Sprawni Inaczej”, 10-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz pierwszej rocznicy Spółdzielni Socjalnej „Aktywni”.
Wraz z zaproszonymi gośćmi- przedstawicielami zaprzyjaźnionych instytucji i firm na czele z burmistrzem miasta Koła Panem Stanisławem Maciaszkiem, świętowaliśmy potrójny jubileusz. „Dajcie nam szansę na uśmiech, na sukces, na chwile przeżyte szczęśliwie , byśmy nie byli milczeniem okryci , lecz dostrzegani życzliwie”. Tymi słowami, które towarzyszą nam od początku istnienia, Prezes KSON „Sprawni Inaczej” Pan Leszek Molicki rozpoczął oficjalne obchody uroczystości.

Nie zabrakło wspomnień , podziękowań za wieloletnią i owocną współpracę. Najbardziej zasłużeni otrzymali Statuetki „ Partner Inicjatyw”, które są wyrazem naszej wdzięczności za okazane nam serce i pomoc w realizacji wielu przedsięwzięć. Po uroczystej części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek oraz tańce i zabawy z wodzirejem. Radość i uśmiech, który malował się na twarzach był najlepszym prezentem i zachętą do kontynuacji naszych działań.

Mamy nadzieję, że kolejne lata będą równie owocne, a aktywne działalności na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin będzie się rozwijać i angażować co raz większą liczę osób, bo przecież, jak mówi nasze hasło: „O losie człowieka decyduje człowiek”.

Piknik Integracyjny połączony z 15-leciem Kolskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Sprawni Inaczej", 10-leciam Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz pierwszej rocznicy Spółdzielni Socjalnej "Aktywni".

Posted by Kolski Portal Internetowy on 12 czerwca 2015


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!