sim
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Urodzinowe oblężenie kolskiej pływalni [VIDEO]

Urodzinowe oblężenie kolskiej pływalni [VIDEO]

09-07-2015 09:33 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 10,591 | Komentarzy: 8
Urodzinowe oblężenie kolskiej pływalni [VIDEO]
Foto:
zacisze
3444 sprzedanych biletów w przeciągu 10 dni to sukces kolskiej pływalni, która od początku wakacji przeżywa ogromne oblężenie. Warto wspomnieć, że 4 lipca minął dokładnie rok od przecięcia symbolicznej wstęgi. Z tej okazji odwiedziliśmy z kamera basen, a Dyrektor obiektu podsumowała pierwszy rok.
Na budowę kolskiego basenu, mieszkańcy Koła czekali od bardzo dawna. Po wielu problemach związanych z przetargami i budową - udało się doprowadzić inwestycję do końca.

Dochodziło do nas słuchy, jakoby w okresie wakacyjnym kolska pływalnia była popularnym miejscem odwiedzić wśród mieszkańców Konina i Turku. Tą informację potwierdziła Marta Zakrocka - Dyrektor pływalni, która jest bardzo zadowolona z ilości sprzedanych biletów od początku wakacji.

Kilka dni temu minął pierwszy rok od uruchomienia krytej pływalni w Kole, z tej okazji przedstawimy trochę statystyk sprzedażowych:

Od 7 lipca 2014 roku:
- sprzedano biletów: 90354
- ulgowych: 24008
- normalnych: 22313
- grupowych: 8843
- szkolnych: 1728.

A Wy jak często korzystacie z pływalni?
Foto: F&A MEDIA

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
kasa, 10-07-2015 08:08
Witam nik nie napisze o pracownikach sprzatających zatrudnia ich firma zewnetrzna z Poznania duży syf tam jest w tej firmie wymieniaja czesto pracowników . Kierowniczką tam jest Pani Anita ona tylko gnebi ich tam i łamia oni przepisy z grafikami na scianie jest inny i w szufladzie inny . Nie ma butelek z chemią oznaczonych tylko wlewa sie po innych i rozciecza z woda czesto nie robi sie na nockach dezyfekcji tam .
| Zgłoś do usunięcia
as 09-07-2015 21:28
Szkoda, że redakcja nie pokusiła się przedstawić kosztów i wpływów z funkcjonowania basenu. Pani dyrektor, podobnie jak burmistrz prezentuje pani słodką naiwność, że geotermia da za darmo ciepłą wodę dla basenu i dodatkowo darmową energię elektryczną. Geotermia to jedynie biznes dla inwestora, którym jak wiemy nie będzie miasto. Pamiętajmy o tym.
| Zgłoś do usunięcia
yyy 09-07-2015 21:09
po kumoterstwie zostały trwałe ślady a ludzie nie głuptaki jak się to wydawało i jeszcze wydaje niektórym działaczom po a gdzie kolejka oczekujących na pracę w urzędzie pracy to pytam po co tam tyle ludzi bierze pieniądze kiedy obsadził samych swoich znajomych a innych częstuje się stażami półrocznymi i wek do domu ważne że znajoma bądź sąsiadka jest zatrudniona tak jak chciała i cisza niech nikt nie próbuje nawet wspomnieć o tym a rozliczyć to już w ogóle ale mam nadzieje że wszystko w swoim czasie nastąpi bo zbyt długo Polacy walczyli o sprawiedliwość i jakiś porządek w tym kraju
| Zgłoś do usunięcia
xXx 09-07-2015 16:02
Doroto, nie za obsadzenie tylko za to, że osoby, którym się chce ruszyć tyłek i spędzić przyjemnie czas mają możliwość pójścia na basen. A kolejkę oczekujących w urzędzie pracy dzięki p. Maciszkowi będzie można niedługo oglądać już z ulicy. Jednych zwalnia, a lepsi uciekają z tego bajzlu. Notabene p. Maciaszek wspominając o dużym zadłużeniu miasta nie ma problemu z przeniesieniem się do wyremontowanego za czasów p. Drożdzewskiego ratusza.
| Zgłoś do usunięcia
maria 09-07-2015 15:55
a może ktoś napisze kiedy ten basen będzie opłacalny bo na razie to sporo do niego dokłada się z pieniędzy podatników a sama inwestycja nie była potrzebna tak biednemu zapuszczonemu zaniedbanemu miastu
| Zgłoś do usunięcia
dorota 09-07-2015 15:28
chyba za obsadzenie następną znajomą która wcale nie podnosi głowy zza blatu widać to w końcowej części filmu a gdzie kolejka oczekujących w urzędzie pracy na pracę widać kto wprowadził bajzel w tych tematach i wstydu jak jeden tak drugi nie posiada i głowy nie unosi żeby nie dostrzec ale ludzie nie gapy
| Zgłoś do usunięcia
rodowita kolanka 09-07-2015 14:16
Podziękowania należą się także radzie i to nie jednej bo bez radnych i ich uchwał pływalni by nie było
| Zgłoś do usunięcia
kolanka 09-07-2015 13:08
Pływalnia jest bardzo potrzebna w Kole, miła i fachowa obsługa i co najważniejsze że są propozycje dla osób co nie potrafią pływać.Moja rodzina korzysta często z basenu i serdecznie wszystkich mieszkańców namawiam do odwiedzania kolskiej pływalni.Dzięki dla p. burmistrza Drożdżewskiego!
| Zgłoś do usunięcia