sim

Wiadomości Miasto Koło Uroczyste przekazanie zestawu do multimedialnych prezentacji

Uroczyste przekazanie zestawu do multimedialnych prezentacji

18-01-2016 08:56 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,929 | Komentarzy: 1
Jubiler Euro Koło
Uroczyste przekazanie zestawu do multimedialnych prezentacji
Foto:
15 stycznia, Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek wspólnie z przedstawicielem Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole Panią Agnieszką Zborowską przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kole insp. Wiesława Grzegorczyka zestaw do multimedialnych prezentacji. Szef kolskich policjantów dziękując podkreślił, że przekazany sprzęt wykorzystywany będzie podczas profilaktycznych szkoleń dzieci i młodzieży w powiecie kolskim i wpłynie znacząco na poprawę bezpieczeństwa w naszym regionie.
Dzięki długoletniej i wzorowej współpracy Miejskiego Ośrodka Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole kierowanego przez Panią Jolantę Jęcką, a Komendą Powiatową Policji w Kole narodził się pomysł doposażenia kolskiej jednostki w zestaw do multimedialnych prezentacji, który będzie wykorzystywany podczas profilaktycznych wizyt kolskich funkcjonariuszy w szkołach na terenie powiatu kolskiego. Dzięki finansowemu wsparciu ze strony Urzędu Miasta w Kole plany zostały wcielone w życie i Komendę Powiatową Policji w Kole doposażono w laptopa, projektor, przenośny ekran wraz urządzeniem wskazującym oraz głośniki. W uroczystym przekazaniu zakupionego sprzętu uczestniczył Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek, przedstawiciel MOPiPR w Kole Pani Agnieszka Zborowska oraz Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Wiesław Grzegorczyk wraz z swoim zastępcą insp. Arturem Foryńskim, a także Naczelnikiem Wydziału Prewencji kom. Michałem Brylem.

Komendant kolskich policjantów dziękując zapewnił, że otrzymany sprzęt będzie wykorzystywany podczas profilaktycznych spotkań funkcjonariuszy z dziećmi oraz młodzieżą szkolną i wpłynie pozytywnie na bezpieczeństwo całego powiatu.

KPP KOŁO

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Rafał 18-01-2016 23:11
I OK. Wreszcie coś, że tak to określę, normalnego. Burmistrz dał, dzieci będą miały lepsze prezentacje - mała rzecz, ale faktycznie może cieszyć. Takich działań, gestów oby jak najwięcej.
| Zgłoś do usunięcia