sim
geberit produkcja
Wiadomości Sport Zumba GOLD - dla seniorów w Kole

Zumba GOLD - dla seniorów w Kole

18-01-2016 10:09 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,893 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Zumba GOLD - dla seniorów w Kole
Foto:
Zapraszamy w każdy poniedziałek na godzinę 17:00 na ulicę Zegarową w Kole (budynek przychodnia Dereń) na zajęcia Zumby GOLD skierowanych do starszych mieszkańców Koła. Są to zajęcia taneczno-rehabilitacyjne z wykorzystaniem dużych piłek, wzmacniające kręgosłup, stawy i mięśnie. Pobudzają pracę serca i mózgu. Każde zajęcia trwają 60 minut.
Zumba Gold to program skierowany do wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe.

Zajęcia oparte są na podobnej formule, co Zumba klasyczna, a podstawowa różnica dotyczy intensywności i tempa. W przypadku tej formy treningu wydłużono także element rozgrzewki i cool down.

Zumba Gold to zajęcia przeznaczone dla osób zaczynających przygodę z Zumbą, dla kobiet w ciąży i Pań, które chciałyby wrócić do formy po porodzie. To również doskonała propozycja dla osób po urazach i zabiegach, do chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów i dla osób w wieku 50+.

Zumba Gold wpływa na ogólne zwiększenie siły fizycznej i wydolności, zwiększenie zakresu wykonywanych ruchów oraz uzyskanie, utrzymanie i poprawę elastyczności mięśni.

Zumba Gold to:
* poprawa wydolności układu krążenia
* poprawa gęstości tkanki kostnej, zapobieganie osteoporozie
* poprawa równowagi i koordynacji ruchów

a w rezultacie szybsze spalanie kalorii, poprawa sylwetki, lepsza kondycja i większa możliwość bezbolesnego wykonywania codziennych zajęć.

Kontakt w sprawie zajęć:
603 181 607

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!