sim

Wiadomości Miasto Koło ZSEA wygrał nagrodę w wysokości 2000 złotych

ZSEA wygrał nagrodę w wysokości 2000 złotych

19-01-2016 09:24 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,487 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
ZSEA wygrał nagrodę w wysokości 2000 złotych
Foto:
Uczniowie „Ekonomika” wzięli udział w konkursie „Projekt z klasą” zorganizowanym przez Wydawnictwo Nowa Era. Zgłoszony projekt nosi nazwę „Eko-Rewolucja”. Młodzież z drugiej klasy technikum ekonomicznego, Katarzyna Kupisz, Pamela Chmara, Mateusz Rogaś, pod okiem opiekuna Pani Moniki Dudek postanowili uwrażliwić ludzi na problem szeroko pojętej ekologii.
Rywalizacja była zacięta, a zaangażowana w nią była cała społeczność szkolna. Ogrom pracy sprawił, iż „Eko-Rewolucja” zakwalifikowała się do finałowej dziesiątki, a w rezultacie zdobyła nagrodę w postaci 2 tysięcy złotych. W najbliższej przyszłości zespól projektowy chciałby zrealizować : „Tydzień Ekologii w Ekonomiku " oraz konkurs plastyczny na plakat promujący działania ekologiczne.

Planowane jest również zorganizowanie „Turnieju z Wiedzy Ekologicznej” oraz warsztatów, mobilnych laboratoriów i lekcji pokazowych z udziałem specjalistów w dziedzinie ekologii. Wygrana w konkursie przeznaczona ma zostać na wszelkiego rodzaju działania promujące projekt. Część funduszy wykorzystana będzie na zakup materiałów potrzebnych na realizację założeń oraz zakup nagród w organizowanych przez szkołę konkursach.

Wygrana jest sukcesem całej społeczności kolskiego „Ekonomika”. Podziękowania należą się Pani Dyrektor, nauczycielom, rodzicom, uczniom i absolwentom oraz sympatykom projektu, którzy codziennie oddawali głosy na „Eko-Rewolucję”. Uczestnicy projektu szczególnie pragną podziękować opiekunowi – Pani Monice Dudek, która uwierzyła w nich i projekt oraz bacznie czuwała nad jego realizacją.

ZSEA
Fot. ZSEA
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl


DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!