sim
KHBC
Wiadomości MKS Olimpia Koło Kryzysu ciąg dalszy. Olimpia jednak bez trenera

Kryzysu ciąg dalszy. Olimpia jednak bez trenera

25-01-2016 09:59 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,050 | Komentarzy: 1
Kryzysu ciąg dalszy. Olimpia jednak bez trenera
Foto:
zacisze
Do wznowienia rozgrywek IV ligi pozostało 7 tygodni. 12 marca Olimpia Koło podejmować będzie na wyjeździe Piasta Kobylin. Czy jednak dojdzie do tego, że Olimpia przystapi w ogóle do rozgrywek ?

Wspominając poprzednie artykuły o sytuacje w kolskiej Olimpii, na chwilę obecną można pobawić się jedynie we wróżbitę. Trudna sytuacja jaka panuje w drużynie, ma odzwierciedlenie na tle przygotowań a raczej ich braku.  14 stycznia oficjalna strona klubowa informowała, że trenerem został Jerzy Banaszak.  Nasza redakcja po rozmowie z trenerem i skierowaniu zapytania o plan sparingów nie otrzymała żadnej informacji, oprócz tej że trener Banaszak, co prawda rozmawiał z Zarządem klubu i samymi zawodnikami o prowadzeniu IV ligowej drużyny, jednak nie podjął się tej pracy.

Próbowaliśmy jednocześnie zasięgnąć zdania u samego źródła, tj. prezesa Olimpii, jednak i od tej osoby nie udało się otrzymać żadnej wiążącej informacji. Brak jakichkolwiek informacji z klubu czy też umieszczonych na swojej stronie internetowej na temat drużyny seniorów martwi coraz większe grono kolskich kibiców.

Ciężko byłoby wyobrazić sobie, aby drużyna przestała istnieć. Wiele osób pokładało i dalej pokłada swoją energię i zaangażowanie w istnieje tego klubu. Miejmy nadzieję, że niebawem wszystko wyjaśni się i Zarząd Klubu znajdzie logiczne wyjście z tej patowej sytuacji.Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: foglus@wp.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
koko 25-01-2016 11:21
Poki nie wzwalicie prezesa nic sie nie zmieni!! panie G. idz pan!
| Zgłoś do usunięcia