sim
kdf
Wiadomości Na sygnale Seria kradzieży na terenie Koła

Seria kradzieży na terenie Koła

26-01-2016 10:37 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 5,311 | Komentarzy: 1
Seria kradzieży na terenie Koła
Foto:
zacisze
22 stycznia policjanci z Komisariatu Policji w Kłodawie zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który dzień wcześniej podczas odwiedzin znajomych w jednej z miejscowości w gminie Chodów, ukradł z ich mieszkania pieniądze w kwocie 750 złotych.
Sprawca podczas zatrzymania był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało prawie cztery promile. Zatrzymany mieszkaniec gminy Chodów, gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut kradzieży, za który może trafić do więzienia nawet na 5 lat.

23 stycznia funkcjonariusze Posterunku Policji w Dąbiu ujawnili na łące w rejonie rzeki Ner w miejscowości Domanin osobowe auto m-ki Mazda. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że pojazd ten został skradziony 21 stycznia na terenie powiatu pruszkowskiego. Auto zostało zabezpieczone celem przekazania prawowitemu właścicielowi.

22 stycznia w jednym ze sklepów odzieżowych w Kole, nieustalony dotychczas sprawca wykorzystując nieuwagę dwóch klientek sklepu, ukradł z torebki podręcznej oraz z kieszeni kurtki portfele wewnątrz których znajdowały się pieniądze oraz dokumenty. Poszkodowane osoby to dwie mieszkanki powiatu kolskiego w wieku od 32 do 38 lat.

22 stycznia w jednym ze sklepów obuwniczym w Kole, złodziej wykorzystując nieuwagę klientki sklepu dokonał kradzieży z kieszeni kurtki telefon komórkowy m-ki Samsung. Wartość skradzionego mienia wyceniono na kwotę 900 złotych.

23 stycznia z niezamkniętego budynku gospodarczego zlokalizowanego na terenie gminy Kościelec, nieustalony dotychczas sprawca ukradł znajdujące się w pomieszczeniu elektronarzędzia o łącznej wartości przekraczającej 2 000 złotych. Łupem złodzieja padła m.in. młoto-wiertarka oraz szlifierka kątowa.

KPP KOŁO

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
km 26-01-2016 12:53
o kurwa
| Zgłoś do usunięcia