sim
marzena pilarska
Wiadomości Na sygnale Policja zatrzymała cztery osoby z narkotykami

Policja zatrzymała cztery osoby z narkotykami

08-02-2016 11:44 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 7,387 | Komentarzy: 3
Policja zatrzymała cztery osoby z narkotykami
Foto:
zacisze
Kolscy policjanci zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie zakazane substancje odurzające. Trzech mieszkańców gminy Kościelec zatrzymanych zostało w piątkowe popołudnie, natomiast czwarty amator narkotyków został zatrzymany przez stróżów prawa w niedzielę wieczorem w Kole. Każdy z zatrzymanych mężczyzn w wieku od 20 do 24 lat posiadał przy sobie substancje odurzające, których posiadanie zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.
Do pierwszego zatrzymania osób, które posiadały przy sobie środki odurzające doszło w piątkowe popołudnie w jednej z miejscowości na terenie gminy Kościelec. Kolscy policjanci podczas patrolu zauważyli trzech młodych mężczyzn. Kiedy mundurowi podjechali bliżej mężczyźni zaczęli się rozchodzić. Podczas rozmowy z policjantami osoby te zachowywały się nerwowo. Jak się później okazało każdy z młodych mieszkańców gminy Kościelec posiadał wewnątrz swojej odzieży narkotyki. Zatrzymany 20 i 24 latek posiadali przy sobie około grama haszyszu, natomiast 21-latek marihuanę.

Do podobnej sytuacji doszło w niedzielę wieczorem w Kole, kiedy to policjanci podczas legitymowania 20-letniego mieszkańca Koła ujawnili, że posiada w kieszeni spodni woreczek strunowy, w którym znajduje się susz roślinny o wadze około 2g. Policyjne badania narkotesterem ujawnionej substancji wykazały, że mieszkaniec Koła posiadał marihuanę.

Wszystkim zatrzymanym mężczyznom, którzy posiadali przy sobie środki odurzające policjanci przedstawili już zarzuty, za które mogą trafić nawet na trzy lata do więzienia.

KPP KOŁO
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (3)
chwdp 11-02-2016 22:14
zal mi tej policji sami jarają jeżdżą skuci, do tego podrobione mandaty dają . zajmijcie się przestępcami wyższej kategorii. żenada a ten portal tylko takie gówna wstawia
| Zgłoś do usunięcia
KOLANIN 08-02-2016 18:41
Brawo Policja, od razu czujemy się bezpieczniejsi na ulicach miasta !
| Zgłoś do usunięcia
xxx 08-02-2016 17:17
sukces kolskiej policji hahahahahahahahahah zmarnowali kawałek życia chłopaczkom przez 1 -2 g... naprawdę? Teraz już wiecie czemu jesteście zawsze pośmiewiskiem i każdy ojciec modli się aby jego dziecko nie chciało wstąpić do policji, może być nawet gejem :)
| Zgłoś do usunięcia