sim
bricomarche
Wiadomości MKS Olimpia Koło Hubert Powietrzyński trenerem MKS Olimpii Koło!

Hubert Powietrzyński trenerem MKS Olimpii Koło!

15-02-2016 08:30 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 8,247 | Komentarzy: 6
Hubert Powietrzyński trenerem MKS Olimpii Koło!
Foto:
zacisze
Rozmowę z vice prezesem MKS Olimpii Koło Jarosławem Wojciechowskim przeprowadził Michał Chojnacki. Panie prezesie! Czas szybko mija. Zbliżają się rozgrywki piłkarskie milowymi krokami. Minęła już połowa przerwy zimowej. Kibice nie mogą się doczekać rozpoczęcia drugiej rundy. Podzielmy się z nimi najświeższymi wiadomościami.
– Najważniejsze pytanie to, kto będzie szkoleniowcem zespołu seniorów w miejsce odejścia do Sompolna Tomasza Mikusika i kierownikiem drużyny? Krążą na ten temat różne spekulacje. Ukróćmy więc "łeb" wszelkim plotkom (z którymi się nie dyskutuje) i usłyszmy wiarygodną wiadomość u źródła, czyli od Pana.

Oficjalnie I trenerem drużyny seniorów w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016 został Hubert Powietrzyński, II trenerem Mariusz Nieznalski, a kierownikiem drużyny Filip Zborowski.

–Kto z zawodników jesiennych 2015 roku ubył, a kto przybył gdzie i skąd?

Na dzień dzisiejszy prawie wszyscy zawodnicy z rundy jesiennej wrócili do treningów. Póki co nasze szeregi opuścił Marcin Bryl, który powrócił do drużyny Warta Dobrów po półrocznym wypożyczeniu, natomiast treningi wznowił Piotr Marańda, Kamil Jaroszewski i Sylwester Śliga.

–Pozycja Olimpii w tabeli jest kryzysowa. Nasi zawodnicy zajmują 15 miejsce w tabeli. Czy możemy być spokojni o to, że kolska drużyna nie spadnie do okręgówki?

Do bezpiecznej pozycji potrzebne jest nam jedno zwycięstwo. Cudów nie obiecujemy jednak obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, ażeby pozostać na kolejny sezon w IV lidze.

– Czy macie już pewnych sparingpartnerów, jeśli tak to jakich?

Tak. W Miniony weekend rozegraliśmy mecz kontrolny z drużyną LKS Gołuchów ( wygrany 3:2), w najbliższą sobotę o 13:00 gramy z MKS Kutno, 27.02.2016 z Łokietkiem Brześć Kujawski, 5.03.2016 półfinał pucharu polski na szczeblu KOZPN z Górnikiem Konin i 12.03.2016 pierwszy mecz ligowy w Kobylinie z tamtejszym Piastem.

- Jak się układa współpraca z Urzędem Miasta?

Bardzo dobrze na stałym dobrym poziomie.

- A jak sytuacja w grupach młodzieżowych. Ile drużyn na dzień dzisiejszy posiada nasz klub.

Na dzień po za drużyną seniorów możemy pochwalić się 12 grupami młodzieżowymi. Łącznie ok 300 osób trenujących piłkę nożną w naszym klubie. Grupy młodzieżowe to juniorzy młodsi grający w lidze wojewódzkiej, trampkarz starszy, trampkarz młodszy, młodzik starszy, młodzik młodszy, orlik 2005, orlik 2006, orlik grupa złota, orlik grupa srebrna, żak grupa niebieska, żak grupa czerwona i grupa naborowa.

Dziękuję za rozmowę

MC

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
kibic 16-02-2016 19:36
KS Kutno to lider ligi okręgowej w woj Łódzkim także będziemy mieli odpowiedz gdzie w tym momencie jest nasz klub
| Zgłoś do usunięcia
zainteresowany 16-02-2016 19:33
trzy osoby uratowały klub przed degradacją i spowodowały to że zawodnicy wrócili z innych klubów w których trenowali. Widziałem trening seniorów naprawdę chłopaki trenują a sparing z Gołuchowem rewelacja więc pytam skoro zawodnicy mają teraz taką motywację to zróbcie w końcu klub na dobrym poziomie bo historia wielokrotnie pokazywała że największe sukcesy rodzą się w bólach pozdrawiam
| Zgłoś do usunięcia
kibic2 16-02-2016 18:43
najważniejsze że klub rozpoczął treningi zawodnicy wrócili a nawet pojawili się nowi i jest trener życzę powodzenia i życzę sukcesów
| Zgłoś do usunięcia
kibic 16-02-2016 18:04
KS Kutno
| Zgłoś do usunięcia
Maciej 16-02-2016 16:41
Taki Klub jak MKS Kutno nie istnieje od 2 lipca 2015 roku, tak więc panie prezesie to z kim gramy w sobote ten mecz sparingowy i gdzie.
| Zgłoś do usunięcia
Maciej 15-02-2016 10:22
Sam zarząd na oficjalnej stronie klubu ,poinformowała że trenerem został Jerzy Banaszak, a potem taki tekst "– Najważniejsze pytanie to, kto będzie szkoleniowcem zespołu seniorów w miejsce odejścia do Sompolna Tomasza Mikusika i kierownikiem drużyny? Krążą na ten temat różne spekulacje. Ukróćmy więc "łeb" wszelkim plotkom (z którymi się nie dyskutuje) i usłyszmy wiarygodną wiadomość u źródła, czyli od Pana."
| Zgłoś do usunięcia