sim
marzena pilarska
Wiadomości Sport Pracowity czerwiec Bartka

Pracowity czerwiec Bartka

05-07-2010 14:15 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,699 | Komentarzy: 1
Pracowity czerwiec Bartka
Foto:
zacisze
Nasz młody kolanin - Bartek Bejm, którego portal e-kolo.pl objął patronatem medialnym miał bardzo pracowity czerwiec, gdyż brał udział w 6 wyścigach.
Początek czerwca to start w kolejnej edycji Eska Bike Maraton tym razem w Polanicy Zdrój. Do pokonania było 60 km w górzystym terenie, które nasz kolarz pokonał w czasie 2,48h. Zajmując 6. miejsce w swojej kategorii. W klasyfikacji generalnej w kategorii M1 na dystansie Mega zajmuje nadal 1. miejsce.

Kolejny start to już VacansOleil w Olsztynie. Tym razem inny wyścig, w którym do pokonania było 6 rund o łącznym dystansie 34,2 km. Bartek przybył na metę na 25. miejscu z czasem 1,42h.

Przyszła połowa czerwca, a tym samym kolejny Skandia Maraton Lang Team, który odbył się w Olsztynie. Trasa do pokonania to 56 km ze startem na olsztyńskim lotnisku. Bartek pokonał maraton w czasie 2,24h zajmując 10. miejsce. W klasyfikacji generalnej wyścigu Skandia Maraton zajmuje 3. miejsce.

A to już 19 czerwca i kolejna edycji Eska Bike Maraton w Piechowicach i Puchar Polski PZKol. Do pokonania tym razem 59 km. Nasz kolarz przybył na metę na 11. miejscu z czasem 2,42h. Puchar Polski jak przystało rangę wyścigu odbywał się w trudnych warunkach gdzie na trasie przeważało błoto i woda.

20 czerwiec zmiana miejscowości i kolejna edycja XC Tule Cup 2010 w Chodzieży. Do przejechania 7 rund po 3,4km. Bartek ukończył wyścig w czasie 1,14h zajmując 8. miejsce.

Końcówka miesiąca to kolejny strat w Skandia Maraton MTB, który tym razem odbył się nad morzem w Sopocie. Do pokonania 45 km nasz kolanin dojechał na metę na 9. miejscu w swojej kategorii z czasem 1,57h.

Na koniec miesiąca z grupą Taris Sevrol Puszczykowo nasz kolarz wyjechał na zgrupowanie do Polanicy Zdrój.

Miło nam również poinformować, że w dniu 6 czerwca 2010r. nasz młody kolanin skończył 18 lat. Redakcja portalu e-kolo.pl z tej okazji życzy wszystkiego najlepszego i jak najlepszych miejsc na podium.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
~kolanin 05-07-2010 19:57
Tu trzeba jeszcze dodać że nasz młody góral zajął w Skandia Maraton MTB- Nałęczów (03.07.2010) trzecie miejsce, oraz drugie miejsce w Powerade Maraton MTB- Murowana Goślina (04.07.2010). Wszystko to w swojej kategorii. Brawo Bartek !!!
| Zgłoś do usunięcia