R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Znaleziono pojazd zaginionego w rzece Warcie

15-03-2016 13:50 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 29,449 | Komentarzy: 0

Strażacy z Koła wraz z łodzią wyjechali do miejscowości Gaj (gm. Dąbie) do zanurzonego w rzece samochodu. Rzecznik Straży Pożarnej poinformował nas, że może to być pojazd zaginionego mieszkańca gm. Grzegorzew, lecz dopóki pojazd nie będzie wyciągnięty, nikt nie ma takiej pewności.
Foto:
R E K L A M A
Z ostatniej chwili:
Policję poinformował okoliczny mieszkaniec, który zobaczył świeże ślady kół prowadzące wprost do rzeki. Po przybyciu na miejsce policjantów z jednostki w Dąbiu ustalono, że w rzece znajduje się pojazd wraz z przyczepką. Aktualnie na miejscu trwa akcja mająca na celu ustalenie czy w samochodzie znajdują się jakieś osoby.

Na miejsce ma przybyć specjalna grupa płetwonurków z Konina, obecnie policja wraz z strażą pożarną prowadzi czynności na miejscu zdarzenia.

Jak nas poinformowano najprawdopodobniej jest to samochód należący do zaginionego mężczyzny z gm. Grzegorzew, którego od kilku dni szuka policja.
R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę