(61)
Częściowe zachmurzenie 10
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

CBA na terenie kolskich wodociągów!

Autor: 07 Kwiecień 2016 przeczytasz w minutę
CBA na terenie kolskich wodociągów!
©
(61) | Czytano:
39,250 razy | przeczytasz w minutę

W dniu dzisiejszym do budynku biurowego Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Kole weszli funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego z Poznania.

R E K L A M A
61
Czytano:
39,250 razy
Udostępnij
Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

W naszym mieście funkcjonariusze CBA pojawili się w związku z podejrzeniem nieprawidłowości w działalności MZWiK w ciągu ostatnich lat, o których wielokrotnie informował Burmistrz Miasta Koła.

"Uprzejmie informuję, że Centralne Biuro Antykorupcyjne w tej sprawie prowadzi czynności analityczne. Na tym etapie nie przesądzamy czy doszło do ewentualnego złamania lub naruszenia prawa. Są to wszystkie informacje jakie możemy w tej chwili przekazać." - rzecznik prasowy CBA w Poznaniu.

Więcej szczegółów niebawem.

Fot. olsztyn.wm.pl
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (61)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
agata r · 11 Kwiecień 2016
ja nie idę
bubula · 10 Kwiecień 2016
CBA w wodociągach a może po nitce do kłebka UM... zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni
zorro · 09 Kwiecień 2016
ja nie idę
do Zadziwieni refrendum · 09 Kwiecień 2016
Święte słowa, wreszcie ktoś prawde pisze, tam pewnie już stolki rozplanowane ? a pan P ... mysli , że mu kogos z rodzinki do pracy przywrócą ??? Ladne przeprosiny na pierwszej stronie, nie wiedzial ze za g.lupote i niewiedze się przeprasza ? :) Co nowy burmistrz to posadka ??? zalosne ?
filip · 09 Kwiecień 2016
nie idę ......koniec
Ryszard · 09 Kwiecień 2016
jest nas coraz więcej ja jadę na ryby 22 maja
krystyna · 09 Kwiecień 2016
ja jestem z wami i nie idę
august · 09 Kwiecień 2016
ja nie idę
agata r · 09 Kwiecień 2016
ja 22 maja jadę z dzieckiem do wesołego miasteczka
Oburzony · 09 Kwiecień 2016
Zastanawiam się, jak silne bierzesz leki i jak wielką masz pogardę dla ludzi, że piszesz takie bzdury? 1. Jak możesz twierdzić, że spółdzielnia ma obowiązek wybudowania ludziom piętrowych garaży? 2. Jak można pytać, po co spółdzielnia wybudowała bloki blisko PKP? Przecież te bloki budowano wiele lat temu i mieszkania przy dworcach stoją na całym świecie (byłaś kiedyś w Poznaniu, Warszawie, Rzymie itp?). 3. Dlaczego piszesz brednie, że bloki z płyty mają \"tak niską wartość, że szok\". Przecież mieszkanie w takim bloku kosztuje ponad 100 000 zł i wielu ludzi nadal spłaca kredyty, by móc tam mieszkać. Wielu ludzi wynajmuje tam mieszkania bo nie stać ich na wykup, a marzą o takim mieszkaniu. Dla wielu ludzi mieszkanie w bloku to dorobek życia! No ale Ty uważasz się za kogoś lepszego niż Ci ludzie z bloków, bo piszesz tak: \"W życiu na stałe byśmy nie kupili tu mieszkania! W płycie? W płycie?\". Jak się czuja tysiące ludzi z Koła, którzy czytają takie słowa i mieszkają w blokach?
zadziwieni referendum · 09 Kwiecień 2016
Ciekawe, że Ci sami pluli na burmistrza D. I jakoś nikt go nie odwoływał a dlaczego? Ponoć jak tu wypisywało wielu zatrudniał ludzi spoza miasta a teraz co? Teraz temu nie wolno? A bo ten nie w towarzystwie?Albo nie tego towarzystwa co powinien? Bo już tracę wątek Czy państwo zwołujący referendum już miejsca pracy w UM rozplanowali? No bo po co odwoływać? Muszą mieć plan na przyszłość. Ta pani kim będzie, sekretarzem? Zastanawiam się kim. I sprawa geotermii teraz jak nie ma się do czego przyczepić to do garaży i miejsca. Byleby skłócić naród z burmistrzem. Przychodzą pracownicy wodociągów i spółdzielni i burzą. Ja ich rozumiem, bronią swego . Kochani te garaże to wstyd i hańba dla miasta.To nie jest XXI wiek . Wstyd, że coś takiego tu jest , większość to rudery z daleka widać, że w korozji bo się właścicielom pomalować nie chce żeby jakoś wyglądały. Wstyd, że są tu w ogóle. I niech się nie obrażają ci co je mają bo to jest prawda. Czy miasto musi im zapewnić dach nad głową? Samochodom? Nie. Dlaczego spółdziełnia wybudowała bloki blisko dworca pkp? Zabrakło wyobraźni kiedyś? Dlaczego nie wybudowała ludziom garaży??? Idźcie do spółdzielni , żądajcie wybudowania garaży. Piętrowych. Ma obowiązek to zrobić. Ale na zebrania spółdzielni chodzi pięciu na krzyż. A swoją droga osłabił mnie pan mówiący,że bliskość geotermii zaniży wartość bloków. Panie!!Bloki z płyty mają tak niską wartość że szok!!! W życiu na stałe byśmy nie kupili tu mieszkania! W płycie? W płycie? Po trzecie cena za ogrzewanie, śmiechu warte ze drogo będzie skoro co roku podnoszą nam za ogrzewanie ...co roku. A wy się teraz boicie o cenę. Dlaczego nie walczycie, żeby teraz cen nie podnosili? NIE idę na referendum ale jak odwołacie burmistrza to ciekaw jestem kto będzie w UM pracował. Sprawdzi się. Bo to walka o władzę i stołki.
kolaninnn 22 · 09 Kwiecień 2016
Jaki nagłówek na pierwszej stronie ? Nie wierzę, przeprosiny ? Jest takie powiedzenie, nie czyń komuś tego co tobie nie miłe ? Święte słowa !!! A śmialiście się niedawno z jednej pani, prawda ? Zawsze dobro i zło wraca podwójnie ? :)
stokrotka · 08 Kwiecień 2016
ja nie idę i tyle
edwin · 08 Kwiecień 2016
cba trzeba zlikwidowac skoro zajmuje sie taka marginalna sprawa, widać że nic innego nie maja do roboty
ed · 08 Kwiecień 2016
cba trzeba zlikwidowac skoro zajmuje sie taka marginalna sprawa, widać że nic innego nie maja do roboty
xyz · 08 Kwiecień 2016
@~Niepartyjny. Zadnego odwolania! Burmistrz jest THE BEST!!!
Niepartyjny · 08 Kwiecień 2016
A ja trochę z innej mańki. Prawdopodobnie od czerwca paliwa zdrożeją o co najmniej kilkanaście groszy, bo PIS szuka pieniędzy. To jest ta dobra zmiana. PIS to zło dla naszego kraju. Odwołać burmistrza!!
Kamil · 08 Kwiecień 2016
Z tego co się orientuje CBA nie wchodzi jak ma podejrzenia czy donos - takich mają tysiące od konkurencji politycznej czy też rynkowej. CBA jak wchodzi to mają dowody nagrania telefoniczne itp. Wejście CBA najczęściej to już kropka nad i.
Rafał · 08 Kwiecień 2016
Kamińskiemu ufam. Mam nadzieję, że CBA raz zaproszone, naszych wodociągów będzie pilnować. Panie Maciaszek, ci ewentualni zainteresowani spółką MZWiK inwestorzy, teraz mają ćwieka zabitego. Woda nawet jeśli będzie droga, kondycja MZWiK nawet jeśli będzie niepewna, to mieć nad sobą CBA raczej mało to będzie fajne.
Rafał · 08 Kwiecień 2016
@\"do Rafał 2016-04-08 07:52:41\" To \"zmień płytę\" to do mnie? Dobre sobie... na jaką? Na non stop pisane \"popieram pana burmistrza, nie idę na referendum\"? Jeśli popierasz, to zrób to CZYNNIE. Dopiero będzie wstyd, kiedy będzie blisko 100% głosów odwołujących burmistrza i niemal zero jego wspierających (oprócz członków komisji referendalnych będących przedstawicielami UM), a on sam odwołany. Cztery tysiące mieszkańców Koła to niezbyt wielu, będzie nas grubo więcej. Zobaczysz. Robisz już w majty przecież, a tego odrywanego od koryta osobnika też słyszeliśmy, jak kwiczał, żeby nie iść.
xyz · 08 Kwiecień 2016
Lomotanie do drzwi o 6 rano! -Kto tam? -ABW! -Nie wierze! -My wlasnie w tej sprawie.
kolanka23 · 08 Kwiecień 2016
Dlaczego Pan Panie redaktorze usunął mój komentarz z dnia wczorajszego w którym pytałam, czy portal pobiera jakieś pieniądze z kasy miasta? Napisałam też, ze wizyta Panów z CBA była pokłosiem zawiadomienia pana burmistrza o możliwości popełnienia przestępstwa i, że panowie zabrali dokumentację przetargową tylko. Niech Pan odpowie jeśli jest to niezależny portal, czy otrzymujecie Państwo za usługi pieniądze z kasy miasta???? Proszę o jasną odpowiedź. Bo cóż to byłaby za niezależność skoro jeden portal dostaje pieniądze a drugiego portalu redaktor jest zatrudniony w Urzędzie Miejskim????
Janusz · 08 Kwiecień 2016
Hahahaha popieram pana burmistrza, ale się bardzo tego wstydzę, niestety, będąc z województwa łódzkiego nie mam szans głosować w Kole ;-) Smutny człowiek zaklinający rzeczywistość i wypisujący wszędzie jedno zdanie. Zacznij raczej myśleć samodzielnie. Myślenie boli? Bez bólu raczej nie żyjesz.
do Rafał · 08 Kwiecień 2016
Zmień płytę bo już nudna, NIE namawiaj żebyśmy szli, bo chcecie mieć frekwencję większą ? NIC Z TEGO !!! Popieram burmistrza i zostajemy z rodzinką w domku !!! A Ty nazywaj to sobie jak chcesz !!!
minimus · 08 Kwiecień 2016
nie idziemy ani ja ani rodzina
agata ro · 08 Kwiecień 2016
ja nie idę
Rafał · 08 Kwiecień 2016
@Organizer Bo tutaj jest niestety tak, że wymyślisz sobie oryginalniejszą nazwę, to mówią, że nie imię, wpiszesz imię, to mówią, że mają tak samo. Rzeczywiście zgadzam się co do głównego Twojego stwierdzenia, że tacy \"zwolennicy\" prędzej uzyskają efekt odwrotny, niż zamierzony. Burmistrz sam sobie wystarczająco dużo \"samobójczych bramek\" też strzela. Zwolennicy stopnieli, może rzeczywiście liczyć na małą frekwencję, jednak pójdziemy. Ostatnio zmieniliśmy słabiutkiego burmistrza wybierając Maciaszka, teraz kiedy burmistrz Maciaszek ma amnezję dotyczącą obietnic/obiecanek kampanii wyborczej, wymienimy jego.
slawek · 08 Kwiecień 2016
Ale sie pozmiienialo w naszym miescie zkad w was tyle nienawisci do siebie ? Aja mysle o powrocie po paru dekadach do NASZEGO KOLA .Ps pozdrawiam z Chicago
Rafał · 08 Kwiecień 2016
@\"Rafał 2016-04-07 21:57:13\" Szanowny imienniku, czy nie lepiej iść na to referendum i zagłosować ZA burmistrzem, jeśli faktycznie jesteś jego zwolennikiem? Zachęcam cię do tego i to bardzo, bo na razie, to chyba właśnie wstydzisz się głosować ZA, natomiast sam Maciaszek wie, że normalnie tego referendum nie przejdzie, jeśli już, to tak jak Gronkiewicz-Waltz w Warszawie, żałosnymi metodami jak tchórze, jak struś chowający łeb w piasek. Jeśli chodzi też o bieżący artykuł i udział w tym burmistrza, to trochę się człowiekowi dziwię, bo jeśli jego przetrzepie CBA, to też się mogą czegoś doszukać, a oni nie tylko muszą patrzeć na to DO KOGO zostali zaproszeni, mogą również patrzeć KTO ich zaprasza... Tutaj, wierz mi, trochę mogą znaleźć, zwłaszcza jeśli niewiele znajdą w MZWiK. Natomiast co do samego prezesa Jacka, to zdaje się, że pijąc kolską wodę nadal żyję, chociaż sam to może raczej jestem zombie, skoro lubię pisać zwłaszcza w środku nocy, czyli człowiek mnie nie otruł. Zdaje się też, że to obecny prezes (z Turku) w kółko mówi \"macie tanią wodę\". Mamy... Może to nawet być niespecjalnie propaństwowe, ale nawet jeśli coś skarb państwa by stracił dlatego, że woda w Kole tania, cóż... zyskali zwykli mieszkańcy. Zresztą... małe pytanie: jakich inwestorów burmistrz i prezes chcą przyciągnąć do nas drogą wodą, jednym z najważniejszych surowców dla KAŻDEJ gałęzi przemysłu? Bo coś czuje, że może takich, którzy mają ostrą chrapkę właśnie na MZWiK...
Organizer · 07 Kwiecień 2016
Ci wszyscy Rafały, Stokrotki itd to jeden autor. To jest tak żałosne i dziecinne, że ręcę opadają. Człowieku ogarnij się i zacznij mysleć. W ten sposób jeszcze bardziej motywujesz przeciwników burmistrza do oddania głosu przeciw. Jesteś prymitywny i tego nawet ciemny lud nie kupi.
Rafał · 07 Kwiecień 2016
ja nie ide- bo wstyd pokazać, ze człowiek dał się manipulować i wciągnąć w porachunki, ale już zaczynam inaczej patrzeć na to tzw. \"referendum\"
xyz · 07 Kwiecień 2016
@~Adrian Krol \"...wątpliwości na pewno wyjaśnimy przy budynku znajdującym się przy ul. Włocławskiej 4. Pozdrawiam\". Chcesz sie Pan pojedynkowac przy budynku sadu? Nie lepiej sprawe rozstrzygnac w sali sadowej?
zorro · 07 Kwiecień 2016
mówie nie
stokrotka · 07 Kwiecień 2016
ja nie idę
august · 07 Kwiecień 2016
oj paweł ...muszę ci powiedzieć że miałem zły dzień ale dzięki tobie już się poprawił dziękuje
Pawel · 07 Kwiecień 2016
Ojej przepraszam napisałem PZPR oj nie to chyba LSD??? czy jakoś tak ?. co ja tam głupoty plotę idę posłuchać piosenki Pawła Kukiza (wirus SLD)
ireneusz · 07 Kwiecień 2016
a ja idę i moja żona i moje dzieci i sąsiedzi i koledzy z pracy ha! odwołamy go!
Pawel · 07 Kwiecień 2016
Wielce szanowny Panie Adrianie a nie lepiej zgłosić sprawę organom naczelnym PZPR i tam się wypłakać?
aldona · 07 Kwiecień 2016
jestem z wami nie idę
Ela · 07 Kwiecień 2016
Piękna pogoda ja jutro idę pracować w ogrodzie .
ela · 07 Kwiecień 2016
ja nie idę ani mój facet ani jego rodzina ani moja rodzina
Kolejowa · 07 Kwiecień 2016
Panie Adrianie nie strasz nie strasz bo sie zesrasz, każdy wie jaki jesteś i juz sie u wszystkich spalileś, chodzisz donosisz na własnych kolegów, kazdy sie z Pana smieje ostatnio jednemu z chłopaków ktory ma 15 lat powiedzial na Pana ze jestes głupi i mi sprawe założyłeś, wszyscy sie smieja z Ciebie. Pozdrawiam!
Wyklęty · 07 Kwiecień 2016
Do Jana informacja podana publicznie podczas spotkania w SP3 była poinformowaniem mieszkańców Kola o poczynaniach obecnych władz.Ja to widziałem i nikt TWIERDZEŃ nie prezentował twoje wywody to tylko twoja moim zdaniem błędna interpretacja.Proszę nie wkładać komuś w usta słów których nie wypowiedział.
Adrian Król · 07 Kwiecień 2016
Grzecznościowo poinformuję, żeby nikomu do głowy nie przyszło pisać takich głupot jak użytkownikowi \"Haha\" który dokonał wpisu o godz. 13:02:51 że wpis ten został zabezpieczony. Dla wyjaśnienia powiem: pierwsze jestem osobą prywatną więc nie rozumiem skąd posługiwanie się moimi danymi osobowymi które w świetle prawa cywilnego są chronione, a po drugie skąd insynuację o jakiejś winę. No cóż wszelkie wątpliwości na pewno wyjaśnimy przy budynku znajdującym się przy ul. Włocławskiej 4. Pozdrawiam
Jan · 07 Kwiecień 2016
Mam jeszcze do powiedzenia. Mianowicie to, iż dokąd te nieprawidłowości nie zostaną potwierdzone nikt nie ma prawa tego twierdzić publicznie, ani pani mecenas, ani burmistrz, ani redaktor. To sądy wydają wyroki. A wracając do tekstu,jeśli burmistrz zgłosił te podejrzenia do CBA, to pan redaktor winien wyraźnie o tym napisać. Tekst tak zredagowany może sugerować także inne powody pojawienia sie CBA w wodociągach. Redakcji nie obrażam. Wykazuje tylko błędy w merytorycznym opracowaniu tekstów. Artykuł prasowy winien być jasny i klarowny. A na marginesie, link który podajesz źle zagnieździłeś. Nie działa.
do Jan · 07 Kwiecień 2016
gdybyś bacznie śledził wszystko to co dzieje się na tym portalu to wiedziałbyś. Specjalnie poszukałam dla Ciebie informacji, które pozwolą ci przestać obrażać redakcję: tvkolo.pl/video,660,Spotkanie-z-Burmistrzem--Szkola-Podstawowa-nr-3--Cz--5 od samego początku włącz i posłuchaj. Cytuję Panią Mecenas: \" jeżeli chodzi o inwestycję to wykryto szereg nieprawidłowości, nieprawidłowości zostały zgłoszone właściwym organom ścigania...\" coś jeszcze masz do powiedzenia?
Jan · 07 Kwiecień 2016
Ja pytałem o NIEPRAWIDŁOWOŚCI, albowiem pan redaktor takich użył sformułowań. CBA wskazuje iż prowadzi czynności analityczne dotyczące tego czy zostało naruszone prawo. Nie wiemy zaś w jakim zakresie dotyczy to naruszenie,ani do jakiego okresu się odnosi. Może bowiem okazać się,że naruszenie prawa dotyczy tego co obecnie dzieje się w spółce. No chyba,że Pan ma jeszcze jakieś informacje, które zataja pan przed opinią publiczną. Np. takie,,że to burmistrz złożył zawiadomienie do CBA? Jeśli tak jest w istocie to proszę o tym wyraźnie napisać. W przeciwnym razie można przypuszczać,że uczestniczy pan w kampanii antyreferendalnej burmistrza. Czy to jest rzetelne dziennikarstwo? czy raczej tania sensacja?
do Jan · 07 Kwiecień 2016
ale jakie naduzycie? Przeciez wielokrotnie burmistrz na spotkaniach z mieszkancami i wywiadach mowil, ze ma podejrzenia. A wiadomo, ze CBA nie przyjezdza na pogaduszki i na kawe, tylko zbadac PODEJRZENIA. Rzecznik powiedzial, ze prowadza czynnosci analityczne - czyli badaja czy podejrzenia sa zasadne czy bezasadne, ale ich dzialania dotycza PODEJRZENIA
Intero · 07 Kwiecień 2016
Tak, sorry, wycofuję to, co napisałem.
Jan · 07 Kwiecień 2016
Panie redaktorze sporo pan wie o powodach wejścia CBA. Z komunikatu oficjalnego biura raczej trudno wyciągnąć takie wnioski jak pan to zrobił. Słowa \"W naszym mieście funkcjonariusze CBA pojawili się w związku z podejrzeniem nieprawidłowości w działalności MZWiK w ciągu ostatnich lat\" są nadużyciem z pańskiej strony. O jakich nieprawidłowościach z ostatnich lat pan mówi?W oświadczeniu rzecznika CBA ani słowa na ten temat nie ma.
do intero · 07 Kwiecień 2016
i ty uwazasz ze taka jednostka jak CBA przyjezdza sobie do danej jednoskti tylko na \"Zaproszenie\"?
Intero · 07 Kwiecień 2016
Wiadomo, kto i dlaczego akurat teraz zaprosił tych panów do Koła. Nawet jeśli nic nie znajdą, to będzie to woda na młyn dla zwolenników obecnego burmistrza. Bo przecież lud to kupi.
do ela · 07 Kwiecień 2016
ale nikt nie wskazuje wyrokow. Wszyscy czekaja na to co oglosi CBA
Kolanka · 07 Kwiecień 2016
Pamiętacie Doktora G
Ela · 07 Kwiecień 2016
Należy wystrzegać się ferowaniem wyroków przed orzeczeniem sądu.
Haha · 07 Kwiecień 2016
Wina Adriana Króla haha
bardzo ciekawe · 07 Kwiecień 2016
bardzo ciekawym jest to jak przeciwnicy burmistrza reaguja: jak burmistrz podal, ze widzi nieprawidlowosci w dzialalnosci wodociagow to pisaliscie, ze skoro widzi to powinien zglosic do prokuratury itd, aby prokuratura wyjasnila i albo oczyscila z zarzytow albo je potwierdzila. Teraz kiedy bylo zgloszone, sluzby niezalezne badaja, to atakujecie za to ze sie pojawily.. no troche zdecydowania i argumentow.
do komentatorow · 07 Kwiecień 2016
co w Was tyle jadu? zwykla czysta informacja, nie padly zadne nazwiska nic. To chyba dobrze ze weszlo NIEZALEZNE CBA, ktore albo: potwierdzi wersje burmistrza, albo bylego prezesa. Wystarczy poczekac tak?
mieszkaniec :) · 07 Kwiecień 2016
Walka o przetrwanie ? Może o prawdę ?
ile mozna · 07 Kwiecień 2016
wkoncu
maxsimus · 07 Kwiecień 2016
widać z tego że walka idzie na całego , walka również o przetrwanie na stołkach
Pożary
Samochód zapalił się wewnątrz garażu. Ogień przechodził na dom
6 godziny temu 6,660

Samochód zapalił się wewnątrz garażu. Ogień przechodził na dom

Miasto Koło
Ekologiczna Olimpiada w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Kole: wyjątkowy dzień dla Małych Ekologów
6 godziny temu 498

Ekologiczna Olimpiada w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Kole: wyjątkowy dzień dla Małych Ekologów

Miasto Koło
Promocja zawodu podczas pikniku sportowo-militarnego w ZST w KOLE
6 godziny temu 526

Promocja zawodu podczas pikniku sportowo-militarnego w ZST w KOLE

Powiat Kolski
Sukces na etapie powiatowym XXX Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK
8 godziny temu 887

Sukces na etapie powiatowym XXX Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK

Miasto Koło
Prognoza pogody dla Koła na nadchodzące dni. Jaka będzie majówka?
8 godziny temu 3,874

Prognoza pogody dla Koła na nadchodzące dni. Jaka będzie majówka?

Miasto Koło
Będą ponowne wybory w jednym z okręgów w Kole
9 godziny temu 10,931 2

Będą ponowne wybory w jednym z okręgów w Kole

R E K L A M A