sim
Artbud
Wiadomości Miasto Koło Kolejne rondo jeszcze w tym roku

Kolejne rondo jeszcze w tym roku

09-07-2010 10:45 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 9,242 | Komentarzy: 8
Kolejne rondo jeszcze w tym roku
Foto:
zacisze
Podczas konferencji prasowej starosty kolskiego Wieńczysława Oblizajka, która odbyła się w dniu 8 lipca 2010r. w siedzibie starostwa omówionych zostało kilka punktów min. kwestia możliwości studiowania w Kole i w powiecie kolskim, podsumowanie akcji walki z powodzią oraz ocena realizacji inwestycji z udziałem środków budżetu powiatu.
Informacje o inwestycjach drogowych złożył dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Kole pan Grzegorz Kujawa, który poinformował również, że jeszcze w miesiącu lipcu rozpocznie się ważna dla miasta Koła inwestycja jaką jest budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza – Słowackiego – Freudenreicha. Termin zakończenia tej inwestycji planowany jest na dzień 15 listopada br.

Będzie to już kolejne rondo w Kole, które z pewnością ułatwi ruch na skrzyżowaniu tych ulic, na którym szczególnie w dni targowe komunikacja jest bardzo utrudniona.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
~monia 11-07-2010 15:43
Super, że będzie rondo!!!!
| Zgłoś do usunięcia
~Przemek 10-07-2010 21:23
Szkoda, że nawet tutaj dotarli onetowi znawcy na każdy temat :( Prawda jest taka, że to rondo jest potrzebne i na pewno jest lepszym rozwiazaniem niż światła - ruch jest płynny i nie ma krzyzujących się potoków ruchu a więc bezpieczeństwo też na plus. Ciekaw jestem czy są jakieś pomysły na usprawnienie ruchu na skrzyżowaniu ul. Kolejowej i Toruńskiej.
| Zgłoś do usunięcia
~Jacek s 10-07-2010 15:11
Bardzo dobrze że nareszcie powstanie . Pomijając aspekt ekonomiczny (oszczędność na paliwie - korki) zwiększy się znacząco bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu. Zapewne ci sami ludzie co napisali że są przeciwni jakby uczestniczyli w wypadku na tym skrzyżowaniu szybko zmienili by zdanie, ale tak już jest w Polsce że musi dojść do jakiejś tragedii żeby co niektórzy zrozumieli że bezpieczeństwo jest najważniejsze.
| Zgłoś do usunięcia
~Marysia 09-07-2010 21:02
Objazd z części wyspowej na Warszawskie Przedmieście i odwrotnie odbywał sie będzie obwodnicą
| Zgłoś do usunięcia
~bob 09-07-2010 20:39
A ja uważam, że rondo jest tam bardzo potrzebne, fakt światła tam by wystarczyły, lecz rondo się bardzo przyda! Sam swego czasu kilkanaście razy dziennie musiałem tam jeździć, to wiem, ja tam trudno jest wyjechać ze słowackiego, najgorzej jak jadący od strony mickiewicza wymijają z prawej strony osoby skręcające w lewo do parku 600 lecia na zieloną
| Zgłoś do usunięcia
~Heniek 09-07-2010 20:06
To rondo to tak potrzebne jak koszula miedzy posladkami , a co swiatla nie wystarcza? TYLKO popisy robicie a na nic wiecej nie ma pieniedzy, ludzie zastanowcie sie . A moze byscie dali tak ze swojej pensji , co macie za malo? puknijcie sie ! ! !. w swoje globusy.
| Zgłoś do usunięcia
~Mieszkaniec 09-07-2010 13:46
Czy wy oszaleliście i teraz będzie połowa koła miała problemy z przejazdem bo wam się ronda chce naprawcie ulice najpierw może Opałki i 3 Maja a później inwestycje za które się możecie wzbogacić oszołomy
| Zgłoś do usunięcia
~Kuba 09-07-2010 12:14
Jestem tylko ciekaw kto to będzie budował jakim nakłądem pracy . Jak podczas budowy będzie odbywał się tam ruch uliczny . Da się tam wyjechać zróbcie drogi a nie łatacie tylko. MOżecie zrobić ięcej to tylko pare kubików na dzień wykładacie na drogę. Parodja.
| Zgłoś do usunięcia