sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Przetarg na budowę basenu unieważniony

Przetarg na budowę basenu unieważniony

09-07-2010 11:08 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 10,190 | Komentarzy: 8
Przetarg na budowę basenu unieważniony
Foto:
zacisze
Przesunęły się plany rozpoczęcia budowy basenu w Kole. Wynika to z tego, iż unieważnione zostało postępowanie przetargowe na zadanie pn. „Budowa krytej pływalni w Kole”. W przedmiotowym postępowaniu po przedłużeniu terminu związania z ofertą pozostały tylko dwie ważne oferty.
Tańsza z ofert wynosiła 18.087.597,23 zł i przewyższała kwotę, którą miasto może przeznaczyć na sfinansowanie tej inwestycji. Łączne nakłady przeznaczone na ten cel w budżecie miasta Koła wynoszą 17.478.300,00 zł.

Przetarg na budowę basenu w Kole został ogłoszony ponownie, a termin jego zakończenia wyznaczono na dzień 29 lipca 2010r. Miejmy nadzieję, że tym razem wszystko zakończy się pozytywnie i w końcu rozpocznie się budowa tak długo oczekiwanej inwestycji w miesicie Kole.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (8)
~kaziu 11-07-2010 22:40
Historia powstania basenu w Kole jest prawie tak dluga jak moje życie (60). na okolicznośc kazdych wyborów wywoływany jest BASEN którego jak nie b yło tak.... narazie nie ma .Trudno się zres\tą dziwic skora miastem rżądza nauczyciele ( z szacunkiem zresztą do zawodu) .Pomijając czasy PRL-Uto nie mamy szczęscia do prawdziwego managera u steru.Wybieramy tych którzy chcą władzy(czytaj :pieniędzy) ponieważ lepszych propozycji nie ma bo wyjechali . I tak to miasto nasze tonie w marazmie . Czego zresztą oczekiwać-złotych poręczy na moście skoro ,,lwia" część budżety idzie na oświatę. Pewnie dopływ środków też jest mniejszy do budżetu a sprawy typu rondo koło biblioteki- to po prostu wymóg czasu- basen obrósł legendą i podejrzewam ,że każdy mieszkaniec Koła ma podobne zdanie na ten temat jak ja- pomarzyć ?- zawsze można.
| Zgłoś do usunięcia
~White Legion 11-07-2010 11:24
Ten Basen to w ogóle wielka kpina, która była robiona za szybko byle jak , co to jest w ogóle za wygląd? miejsce przy największym osiedlu w Kole? głupota? gdzie będą miejsca parkingowe? No i szereg błędów, miasta owiele mniejsze od Koła potrafią się owiele lepiej zorganizować i wyciągać nie tylko swoje pieniądze ale też z UE.
| Zgłoś do usunięcia
~RTR 11-07-2010 09:36
niestety miasto to nie firma i trzeba na wszystko poczekać. Przeciez jak sie chce cokolwiek budowac to trzeba przeprowadzic pełno przetargów, a niestety to wydłkuża czas budowy czegokolwiek
| Zgłoś do usunięcia
~white poweeer 11-07-2010 09:33
Ja sie dziwie że takie miasto jak Koło nie potrafi sie z organizowac. Zobaczcie np. na Uniejów czy Ślesin, wiele mniejsze miejscowości i potrafią zorganizować jakąś atrakcje dla mieszkanców. A u nas dziury w drodze takie ze koło mało nie odpadnie, zadnej lepszej imprezy tego lata jeszcze nie było, a mamy naprawde ładne miasto.
| Zgłoś do usunięcia
~Agatta 10-07-2010 17:42
zdaze sie wyprowadzic z Koła nim basen wybuduja...;]
| Zgłoś do usunięcia
~Jacek s 10-07-2010 15:22
Jak uczęszczałem do szkoły podstawowej pani dyrektor na apelach mówiła że nim ukończymy szkołę podstawową powstanie na boisku basen i będziemy mogli się w nim kąpać. Już zapomniałem nawet ile lat temu ukończyłem studia a basenu jak nie było tak nie ma i to nie jest tylko wina obecnych władz. No cóż może moje wnuki się doczekają :)
| Zgłoś do usunięcia
~alah 10-07-2010 12:35
To tylko obietnice przedwyborcze. Zawsze było 1000 powodów aby w kole do tej pory nie było basenu .Rajcy kolscy,którzy siedzicie już niejedną kadencję w radzie miasta co w tym kierunku zrobiliście. Zawsze było tcze gadanie a basenu ciągle nie ma !
| Zgłoś do usunięcia
~kolak 10-07-2010 12:21
To są jakieś kpiny ze strony burmistrza,kto za to odpowiada?za projekt ktoś kasę zgarnął a basenu jak nie ma tak nie ma.
| Zgłoś do usunięcia