(2)
R E K L A M A
Częściowe zachmurzenie 21

Zlikwidowano dziuplę samochodową w Kole

Autor: 25 Maj 2016 przeczytasz w minutę
Zlikwidowano dziuplę samochodową w Kole
©
(2) | Czytano:
19,498 razy | przeczytasz w minutę

Policjanci ujawnili na terenie jednej z posesji w Kole części i podzespoły samochodowe pochodzące z aut skradzionych na terenie Niemiec. Mundurowi w powyższej sprawie zatrzymali dwóch mieszkańców Koła podejrzanych o paserstwo, za które grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
2
Czytano:
19,498 razy
Udostępnij
16-go maja policjanci w pomieszczeniach gospodarczych na terenie jednej z posesji w Kole ujawnili fragmenty pociętych karoserii wraz z silnikami i skrzyniami biegów, które pochodzą od co najmniej dwóch aut skradzionych na przestrzeni ostatniego miesiąca z terenu Niemiec. Mundurowi ustalili, że zabezpieczone elementy aut pochodzą od Citroena C4 oraz Hyundaia i35. Policjanci realizujący sprawę zatrzymali 39-letniego właściciela posesji oraz 31-letniego mieszkańca Koła. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty paserstwa za, które mogą trafić do więzienia nawet na pięć lat.

KPP KOŁO

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0

Jeżeli byłaś/eś świadkiem wypadku lub innego niebezpiecznego zdarzenia
[ powiadom nas o tym ]
Komentarze (2)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
ale ale ole ole · 27 Maj 2016
to jest dopiero zdjęcie do artykułu Piszą o skradzionym citroenie C4 i hiundaju i35 a zdjęcie nie pochodzi od żadnego z nich leeee A policja kolska to się nadaje ale do wideł :) Pozdrawiam
hahaha · 25 Maj 2016
Jak ładnie napisane... Musicie mieć chyba układy z rzecznikiem... Bo nie chce mi się wierzyć że kolska policja jest taka zdolna